Pracka reklamace

Od: Datum: 06.11.13 18:44 odpovědí: 6 změna: 07.11.13 05:38

dobyr vecer mam starou pracku 6 mesicu jeste v zaruce po 3 nam menily topne teleso a dnesni servisak ma rikal ze by zaruka nebyla uznana ze mame tvrdou vodu a ze to je vodou.rikal sem mu ze prece se nechodi kupavat pracka s ph merakem vody me se rikal ze whirpul to nereklamuje ale zda se me ze docela keca je to mozne toto

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.13 19:09

Jestliže máš pračku "starou" 6 měsíců, tak k ní máš určitě manuál, ve kterém jsou i záruční podmínky. Zkusil jsi ho přečíst? Ono v tomhle případě platí "co je psáno, to je dáno". A servisák má pochopitelně raději práci za peníze.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.11.13 19:28

Zdravím, mám podobný problém u pračky ELEKTROLUX. Topné těleso měněno v záruce, znovu těsně po záruce - také prý tvrdá voda - Brno. Zajímavé, že pračka CANDY si s tvrdou vodou poradila bez problémů...

Ohodnoceno: 3x

Od: buss®
Datum: 06.11.13 19:51

Zbynku, máme tečky. Pokud je to 3x za sebou totéž, tak nereklamuj vadu a vyměnit nebo vrať.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.11.13 20:34

Já mám myčku whirpul asi 1,5 roku a taky už 2x měněné těleso přitom sůl nastavená naplno ale reklamace v pohodě.Přitom pračka zanusi 6 let a v pohodě (bez zázračného calgonu.) Vysvětlí mi to někdo.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.11.13 21:33

Záleží hodně na výrobci a materiálu topného tělesa. V každém případě bych reklamoval opakovanou závadu s výměnou nebo vrácením peněz. Oni musí nějak odpovědět a podle toho pak postupovat dál. Jsou organizace pro ochranu zákazníka, které rádi a ze zkušenosti poradí.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 07.11.13 05:38

diky necham to byt a jestli se to vysere tak at si ji odvezou.mate pravdu o reklamaci. jeste nainstaluji elektronickou upravu vody a jestli odejde teleso pujde i pracka dekuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.