Jak odstranit černé otěry na starém vysavači

Od: Datum: 06.11.13 07:36 odpovědí: 8 změna: 06.11.13 19:41

dobrý den mám starý lux ale na něm jsou černé otěry od šnury potřeboval bych vědět čím by šli odstranit

doplněno 06.11.13 07:37:

´moc mě tyto šmouhy vadí tak je chci odstranit děkuji)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jezevecobecny
Datum: 06.11.13 07:43

Předně musím říct, že tvůj vysavač je nádhernej! Zkusil bych normální cockpit spray na čištění vnitřku aut nebo pěnu na LCD monitory, těmihle přípravky už jsem odstranil strašně moc...

Ohodnoceno: 0x

Od: rockandroll*
Datum: 06.11.13 08:45

děkuji a mohl bych poprosit kolik asi stojí

doplněno 06.11.13 08:46:

ten přípravek

Datum: 06.11.13 08:50

taky mě napadl tzv SILICHROM pamatuji si že to mělo být jenom na chrom ale vyčistil to i hliník ,ocel ,a plast tak bych ho mohl taky skusit.

Od: jezevecobecny
Datum: 06.11.13 09:58

pár korun, cockpit spray řekněme do stovky, ta pěna zhruba taky tak...

Datum: 06.11.13 10:50

Já bych na to vzala Žabku. Ta je úžasná, s ní myju, na vymačkané houbičce, gumové pásy, rohy, na linu. Co nepustí Žabkou, na to je potřeba vzít chemii, ale nemám jistotu, jestli ta nesežere barvu. :D Vysavaček je to úžasný! Klidně bych ho používala na drobky kolem a na gauči.

Datum: 06.11.13 11:27

já ho používám na kompletní uklíd tenhle je na prodej 475kč mám modrý a tam je toje trošku a chu ´to vyčistit

Datum: 06.11.13 16:49

Není třeba kupovat speciální přípravky. Ty šmouhy snadno odstraníte hadříkem namočeným v petroleji.

Datum: 06.11.13 19:41

a jer to otestované at neházím zbytečně stovku nebo kolik za petrolej který bych potom nevyužil

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.