Jak zabezpečit nemovitosti

Od: Datum: 02.11.13 22:21 odpovědí: 5 změna: 03.11.13 11:38

Dobrý večer,

prosím o rady, jak zabezpečit dvě nemovitosti proti vykradení a to na Frýdlantsku. Zkušenosti s pultem centrální ochrany, společnostmi, které tyto služby poskytují,kamerovým systémem, alarmy, nebo jinými alternativami zabezpečení. Za každou odpověď předem děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: teslakralovska
Datum: 02.11.13 22:25

pokud se jedná o chatu, celou bych ji zaminoval. Jak to udělali s domy v bývalé jugoslávii... jak tam někdo vleze, prostě to bouchne. Nebo pasti. Třeba ty skákací mrchy co na ně člověk šlápne a ono to vyskočí to úrovně pasu a bouchne. A nebo pokud chceš tiché, tak potom pasti vietcongu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.13 22:41

Pokud by jste ji celou zaminoval, jedná se o trestný čin nedovolovaného ozbrojování, dále o trestný čin ublížení na zdraví, třeba s následkem smrti...Nemovitosti bychom v budoucnu chtěli prodat, nejedná se o rekreační chatky, čili je nehodláme prodat jako stavební suť :).

Něco seriózněšího, za což bychom nešli "bručet" by na skladě nebylo?

Od: rnk*
Datum: 02.11.13 22:56

zazdít okna i dveře a nechat zpustnout okolí. Pak si jich nikdo nebude všímat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 03.11.13 00:31

Já myslím, že jediné rozumné řešení, je bezp. služba a napojení na pult. Jablotron to nabízí i s montáží a s hlídací službou, za docela rozumný peníz. Záleží na tom, jak moc si ceníte to, co chcete chránit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.11.13 11:38

Pohybový senzor s napojením na mobil nebo PC .Mě zcela vyhovuje. .Pro jistotu jsem si zapujčil fotopast .Pár snímku na PC a máte vystaráno už vám tam nepolezou *cteni*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.