Jak upevnit pozink plech okolo komína?

Od: Datum: 04.11.13 09:52 odpovědí: 11 změna: 05.11.13 10:21

Zdravím komín nemá plechování a chci tam letos provizorně nastrčit pozink plechy ze všech stran aby komín byl oddělen od tašek poradte mi jak ho tam mam připevnit? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 04.11.13 10:17

k střešním latím

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.11.13 11:05

Nemá smysl tam ty plechy dávat provizorně.

Oplechování tam není kvůli oddělení komínu od tašek, ale kvůli zatékání vody podle komínu,

Když už si stím budete hrát, tak Vám nic nebrání to udělat tak jak se má.

Od: tucap
Datum: 04.11.13 12:56

ted mi tam neteče protože tašky mam až na komínu nevim asi s tim nikdo netopil

Datum: 04.11.13 12:37

vezměte lepenku V 60S35 a přivařte na komínové těleso jednu vrstvu lepenky, na letě kolem komínu drudou vrstvu lepenky.

Musíto být tak, aby se komín mohl hýbat a lepenky se po sobě pohybovali.

Pochopeno?

(Proč provizorně?)

doplněno 04.11.13 16:59:

pokud vyfotíte komín, bude se lépe radit.

Maltu na půdu stačí obyčejná, nad střechu musí být cementová!

Datum: 04.11.13 13:03

milane děkuju poptám se v obi kolik by stála na muj komín ... zeptám se vás ještě komín chci od spoda až po vršek nahodit maltou nebo nějakou omítkou poradte mi prosím jakou mám použít stačí nějaká obyč co se dává na zdi nebo musí být nějaká speciální na komíny? nemám dost finančních prostředků na vyvložkování tak ho chci nahodit nadstřešní část vyspárovat a taky nahodit myslim si že potom bych mohl topit kominík řikal že komín je vyčištěnej akorát chci ještě vložit nějaké protipožární desky mezi půdu a byt.. a oddělit trám od komína vsunu mezi komín a trám plech..

Od: fribble*
Datum: 04.11.13 16:47

Na tu izolaci trámu pozor, plech je dobrý vodič tepla - to raději eternitovou šablonu, pokud tam není místo alespoň na cm vaty.

Datum: 04.11.13 17:46

poslal jsem vám email...

Datum: 04.11.13 18:27

doufám že nevadí, když zde sdělím, že jsem doporučil komín zbořit a za víkend postavit nový..

Od: buss®
Datum: 04.11.13 12:39

A co tady se podívat, jak se to dělá, když to nebude dělat ten, co to umí. http://search.seznam.cz/?q=oplechov%C3%A1n%C3%AD+kom%C3%ADna&aq=&oq=&sourceid=szn-HP&thru=

Datum: 04.11.13 13:03

ano to je také možnost ale bohužel když mám v kapse pár stovek tak si nemohu nikoho zvát :(

Datum: 05.11.13 10:21

Máte nějaké zkušenosti s komíny tuma? líbí se mi http://www.kominy-tuma-cz.cz/…0-uhel-90-ukonceni-konus-466/ je za 11131kč což je dobrá cena ale aby taky neco vydržel co myslíte?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.