Jaká je kvalitní firma na plastová okna?

Od: Datum: 29.10.13 17:02 odpovědí: 10 změna: 07.01.14 17:23

Dobrý den,mohli by jste mi poradit dobrou firmu na plastová okna?Jsem z Karlovarského kraje a oslovila jsem firmu Macek,RI Okna a Abovelu.Máte s nimi nějaké zkušenosti?Děkuji všem moc za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.10.13 17:05

Já jsem byl spokojen RI okna. Ale v jiném kraji. Takže se pak kvalita montáže může lišit. Výroba je, myslím, centrálně ve Znojmě.

Ohodnoceno: 2x

Od: macaudio
Datum: 29.10.13 17:33
Okna Macek na Vysočině a naprostá spokojenost.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.10.13 17:43

Take jsem z Karlovarska a poptavam plastove okna,jestli chcete napiste do VP,konktaktovala jsem OKNOTHERM-nejblizsi pobocka byla v Plzni,ale ted otevreli novou primo ve Varech-maji jedny z nejlepsich profilu.

Datum: 29.10.13 19:03

Hledáte dobrou firmu na montáž nebo výrobu? Já sem byl spokojen s RI okna a jejich výrobky. Dokud si známej nenechal taky udělat okna. Nevím kdo mu to montoval, ale výrobek zvolil DECEUNICK. Pokaždé když k nim jedeme na výkend tak ty okna obdivuju. Už jsou to čtyři roky, a ty okna vypadají jako nové. Zatím žádná degradace plastu. Ty moje jsou o dva roky starší a tam kde svítí sluníčko, už se tak nelesknou jako dříve.

Datum: 29.10.13 19:21
Deceunic se co vídám prodávají jako hotový na Aukro.
Já vsadil na Vekry a musím říct že co se týče jednání se zákazníkem jsou fakt bezkonkurenční . A to už je to třetí firma od které mám plastová okna. První firmu jsem musel několikrát uhánět kvůli každé prkotině, druhá R-technik byl zloděj a podvodník. Takže když se vybírala okna dceři na barák, raději jsme vsadili na velkou firmu.

Datum: 30.10.13 01:04

Dobrý den, já mám okna od firmy http://www.artokna.com/ jsem spokojen. Jen si dejte pozor na smluvní montážníky ať provedou práci kvalitně! Já měl štěstí i na montážníky

Od: ala1970*
Datum: 07.01.14 11:42

Dobrý den, já jsem si nechala postavit plastová okna od firmy VPO. A jsem spokojená. Mají spousty poboček po Čr, tak i ve vašem kraji. Určitě koukněte. Hlavně jsou přímo výrobci a né jenom prodejci. Za mě dobrý.

Datum: 07.01.14 13:07

Hlavně si nechte poradit ohledně ventilace od někoho, kdo tomu rozumí. Nebo Vám barák (byt) zplesniví.

Datum: 07.01.14 14:27

Je to stará diskuze z října..a výměnou oken nedojde k plesnivění baráku..(jedině nekvalitní prací)

doplněno 07.01.14 17:26:

ra, není to sice tak jak píšete, ale nebudu Vám Váš názor brát.

Jen sděluji, že pokud se nekvalitní okna špatně zamontují, bývá to jeden z mnoha důvodů důvodů problému.

Datum: 07.01.14 17:23

Naopak. Výměnou oken dojde k plesnivění téměř vždy. Protože se jen vyměňují okna a víc se neřeší.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.