Vysoušeč vlhkosti zdí - jaký koupit?

Od: Datum: 29.10.13 14:58 odpovědí: 3 změna: 29.10.13 18:22
avatar

Dobrý den. V chodbě máme stále vlhkou zeď, dokonce ani v létě nevyschne a to větráme jak nejvíc to jde. Přemýšlela jsem o nějakém vysoušeči, ale nevím, jaký bych si měla koupit. Nenašla jsem na netu stránku, která by mě zaujala. Ceny jsou dost vysoké. Máte někdo s tím zkušenosti, jetli by to vůbec pomohlo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bgmaniac*
Datum: 29.10.13 15:00

Lépe než kupovat drahý vysoušeč a pak za drahou elektřinu řešit následek by bylo zjistit, proč vůbec vlhne a odstranit spíše příčinu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 17:56
avatar

Vysoušeč Vám nepomůže, ten má cenu při jednorázovém zamokření (třeba povodeň). Odstraňte příčinu vlhkosti, ne následek.

doplněno 29.10.13 18:35:

Řekněme, že máte skoro plnou vanu vody a nad ní otevřený kohoutek, kterým neustále přitéká další voda. Vy ovšem chcete vanu prázdnou. Vyřešíte to tím, že budete vodu z vany neustále vybírat hrncem? To Vám asi moc nepomůže. Vy musíte v první řadě zavřít kohoutek a tak zabránit dalšímu doplňování vany novou vodou. Pak teprve použijete hrnec (odvlhčovač) na vybrání vody.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.10.13 18:22
avatar

Tchýně také šetřila a koupila vysoušeč, pomohlo až podřezání chalupy a izolace, trochu se ji šetrnost nevyplatila. Zdi mokré nemáme ale i na naši chalupě je vysoká vlhkost, zakoupila jsem do každé místnosti Ceresit, voda v nádobě sice je ale já stále dumám zda to není jen nějaký trik, vlhkoměr totiž ukazuje stále stejně.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.