Lepidlo na gumu?

Od: Datum: 29.10.13 07:26 odpovědí: 3 změna: 29.10.13 10:53

Dobrý den. Mám takové zvláštní tvarované těsnění z gumy. Potřeboval bych jej trošku poopravit. V osazení bych potřeboval trochu poopravit kolem otvoru plochu asi 4mm x 4mm. Nepřipadá mi to dobré-rovné. Myslel jsem to potřít nějakým lepidlem na gumu.

Potřeboval bych nějaké pružné lepidlo - které jakoby rozleptá tu narušenou gumu a narušený prostor se tak zarovná, které snese teplotu kolem 80 stupňů. Těsnění nelze již koupit nové.

Děkuji za nápad.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: radil*
Datum: 29.10.13 08:33

Možná by byla dobrá fotka nebo skica, pro lepší představení. V práci k podobným účelům používáme Loctite nebo Permabond, ale podle druhu základního materiálu a potřeby lepidla se musí přesně určit druh, který to zvládne. Na to většinou použiju technika přímo od výrobce, aby poradil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 10:19
avatar

Pokud se jedná skutečně o gumu (nikoliv silikonovou) a ne o nějaký blíže neurčený plast, použil bych chemoprén. Dodržet návod! Na některých plastech drží taky, ale to je potřeba vyzkoušet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 10:53

A co těsnění máznout normálně silikonem.

Nebo je to v nějakém agresivním prostředí?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.