IKEA - skříňky na zeď

Od: Datum: 20.10.13 19:23 odpovědí: 4 změna: 20.10.13 20:28

Dobrý den ve spolek, brouzdám tady a nenašla jsem odpověď, tak bych se Vás ráda zeptala na přidělání skříněk z IKEI.

Skříňku potřebuji přidělat na zeď a slouží mi k tomu taková plastová věcička a moc tomu nechápu, jak s ní mámcpracovat a jak to přidělat na zeď.

Popřípadě jaký vrut či hmožděnku do panelu.

Nevím, zda stím nemáte někdo zkušenosti, tak prosím poraďte.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.10.13 19:35

Dobrý den, má ta skříňka zadní stěnu? připadá mi to, že se ty segmenty mají zasunout těmi čepy do boků, určitě tam budou předvrtány dvě dirky, ano? a ty vruty, no nevím, jak je ta skříňka velká a jak bude těžká, co se do ní bude dávat, ale myslím, že takové 40 - 50 mm délky budou stačit.

Ohodnoceno: 1x

Od: olaf71*
Datum: 20.10.13 19:36

návod na montáž/ ke stažení/rám: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S79003944/

Ohodnoceno: 2x

Od: rashka*
Datum: 20.10.13 20:09

Díky pánové - ale návod mám, ale nějak nechápu jak to mám přišroubovat (rozumím tomu, že mám dát výlisky do rohu skříňky a přišroubovat k bokům, ale co pak? (jak dlouhý má být vrut (hřebík, nebo co) a jak dlouhá hmožděnka (do panelu)?

díky

Od: olaf71*
Datum: 20.10.13 20:28

slouží to jako výztuha a uchycení rohu. pak se to projede zkrz zadní stěnu šroubem přes terč 114931 do kotvy vhodné do panelu. délku dle potřeby.neznáme velikost a event. zatížení. cca.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.