Klasická pracovna do moderního domu

Od: Datum: 19.10.13 18:54 odpovědí: 2 změna: 20.10.13 16:30

Dobrý den,

měl bych dotaz na někoho, kdo má zkušenosti se stylizováním místností v domě. Zařizujeme si momentálně přízemí rodinného domu, kde chceme mít moderní obývací pokoj s jídelním koutem propojený s novou kuchyní. V přízemí bych rád situoval pracovnu do prostoru chodby s otevřeným schodištěm. V přízemí se ještě nachází vstupní hala, koupelna a záchod tak jak je znázorněno na obrázku zde: http://insitest.wz.cz/pracovna.jpg .

Můj dotaz zní, jak bude vypadat stylysticky pracovna v klasickém stylu na chodbě, přestože zbytek domu je zařízen moderně. Moc se mi líbí klasický styl pracoven, který na mě působí uvolněným dojmem, ale obávám se aby to nepůsobilo v moderním domě jako kýč, přesto že pracovna není propojena s žádnou místností otevřeně (jsou zde dveře). Jaký je váš názor? Bude takováto pracovna zpestřením moderního bydlení nebo spíš kýč, skrze který se bude vstupovat do ostatních prostor domu?

Pracovna by byla v tomto stylu (orientačně):

http://thumbs.dreamstime.com/…assic-study-room-15485570.jpg
http://www.obchodny.sk/tovar/…abytok/kora-system/?pageNo=2&
http://i01.i.aliimg.com/img/p…885/950/380/380950885_016.jpg

Předem děkuji za názory zkušenějších.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.10.13 12:58

Pracovna mi příjde umístěna na dost zvláštním místě - v průchazí místnosti, ale když asi není kam jinam.. Mě osobně by to vadilo.

Odpovědět vám není jednoduché - co je podle vás moderně zařízený dům? Ono to pro každému může být rozdílné. Pokud chcete, aby to nebylo do očí nebo vypadalo strašně, tak bych se pobavila s nějakým odborníkem na design interiéru apod., který by měl nejlépe možnost nahládnout přímo do domu, nebo aspoň podrobnějších fotek vašeho domu. Předpokládám, že si stejně budete nechávat pracovnu dělat na zakázku - tím pádem by vám asi mohl udělat i vhodný návrh.

doplněno 20.10.13 12:59:

Jinak odkazy vám nefungují, takže je vidět jen to co je v otázce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: insidel
Datum: 20.10.13 16:30

Měl to být tento link: http://www.obchodny.sk/tovar/…abytok/kora-system/?pageNo=2&

t
ak nějak si nábytek představuji

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.