Červ v bytě

Od: Datum: 18.10.13 18:45 odpovědí: 9 změna: 20.10.13 18:41

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na červy v bytě, našla jsem už několik bílých tlustých malých červů.Nevíte odkud by se mohli brát, určitě to nejsou šatní moli ani potravinový. děkuji za odpověď, Ševčíková

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rnk*
Datum: 18.10.13 18:47

Pokud to určitě nejsou šatní moli ani potravinový, tak máte pod podlahou mrtvolu.

Ohodnoceno: 5x

Od: wamp®
Datum: 18.10.13 18:51

Zdravíčko paní ŠevčíkováJste si na 100% jista,že to nejsou pražádní moli?Prohledejte pečlivě skříně a samozřejmě kuchyni a spíž.Ty potvory lezou do všeho!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.10.13 19:13

Ten popis je velmi nedostatečný. Lze z něho ale odhadnout, že se jedná o dvě možnosti. Vyberte si:

Od: ben®
Datum: 18.10.13 19:14

Dobrý den, já bych řekl, že to mohou být červíci z ovoce (jablek). Nemáte tam uskladněná jablka?

Zdravím!

Datum: 18.10.13 19:57

červy z mouky, bývají i v máku, strouhance... je třeba prohlédnout úplně všechno !

Datum: 19.10.13 14:02

podobný dotaz se tu kdysi objevil, paní se dušovala, že to nemůže být ani z šatů a ani z potravin a pak z ní vylezlo, že má doma pytel slunečnice pro ptáky a červíci lezli z té slunečnice.

Datum: 20.10.13 08:56

jak už to tu zaznělo, housenky much mají bílou až světle béžovou barvu a bývají tučné a vypasené.

Od: superhafan*
Datum: 20.10.13 09:09

ja to tipuju na potravinoveho mola. Poradne se podivejte vsude i do jidel od vasich mazliku. Mol vleze vsude :-/

Od: inulina*
Datum: 20.10.13 18:41

Můžou to být červy z uskladněných ořechů, ovoce nebo jiných potravin.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.