Termoizolační nátěr Maxitherm

Od: Datum: 16.10.13 16:29 odpovědí: 6 změna: 09.02.14 11:41

Dobrý den, jaký máte názor nebo zkušenost s tínto výrobkem

Termoizolační nátěr Maxitherm

Četl jsem názory z roku 2011, třeba jsou trochu jiné,Děkuji za dpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.13 16:35

Napište co reálného od tohoto nátěru očekáváte..

Pokud jsou Vaše očekávání reálná, pak proč ne..

Jestli si ale představujete, že tímto nátěrem zateplíte dům...tak to je sci-fi..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.10.13 16:39

Potřebuji zateplit zeď, kterou nemúžu opravit zvenku a která je stále studená a pokoj chladný.

Datum: 16.10.13 16:41

Tak to bude stále...

Žádné podstatné vylepšení tepelné pohody...ušetření nákladů..atd od tohoto nátěru nečekejte..

Od: rv
Datum: 16.10.13 17:09

Pokud natřete ve vrstvě 5mm, bude to méně než 5mm polystyrénu. Stejnou službu možná udělají tapety.

Datum: 16.10.13 17:40

nátěry nemůžou nahradit zateplení, páč by to raději několikrát atřeli, nežli dávat vrstvy izolantu...

http://forum.tzb-info.cz/1225…termoizolacnich-nateru-z-nasa

Od: rohlaj*
Datum: 09.02.14 11:41

Dobrý den, mohu psát z vlastní zkušenosti a podotýkám, že nejsem žádný dealer firmy Maxitherm. Před čtyřmi nebo pěti lety jsem stál před problémem, co s plísní v chodbě. Topím v obýváku a teplo jde do chodby. Ovšem ve skutečnosti jde do chodby spíše vlhkost z kuchyně a obýváku a teplota tam byla vždy o něco nižší. Takže pravidelně každou zimu nám zeď na severní straně v chodbě chytala plíseň a to hlavně za kabáty hned za venkovními dveřmi. Vyzkoušel jsem několik protiplísňových protředků i penetrací, a nic nepomohlo na delší dobu. Ze zoufalství jsem koupil maxitherm včetně jimi doporučené penetrace a zkusil to přesně podle jejich technologického postupu. Výsledek: od té doby po plísni ani památka, zeď je suchá na dotek opravdu teplejší (můj subjektivní dojem). Nevím, jaké má maxitherm izolační vlastnosti, ale mě v tomhle případě opravdu pomohl.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.