Voda v bubne pracky

Od: Datum: 15.10.13 17:16 odpovědí: 9 změna: 16.10.13 17:20

Dobry den. Moj problem je ze mi v pracke stoji voda, mam ju plnenu spredu a po vyprati mi asi na treti den zacala stat v bubne voda. Ako je to mozne? Dakujem za kazdu radu, pomoc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 15.10.13 17:47

Buď prepúšta elektroventil na napustenie vody, alebo pri odčerpaní vody nevypustí všetku vodu.

Ohodnoceno: 0x

Od: fribble*
Datum: 15.10.13 18:13

A kdy jste naposledy čistila filtr na čerpadle?

Od: petruskaxp
Datum: 15.10.13 18:21

filter dole na pracke aj odzadu vyvod pracky(tam kde je taka gulicka) presne pred mesiacom. Preto mi to je divne,lebo doteraz takyto problem nebol.

Datum: 15.10.13 19:46
Řekněme že je čerpadlo vody po smrti, pokud není ucpán sifon, připravte si koruny/eura .
Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.10.13 23:29

Ahoj. Petruško, těch problémů na tom vypouštění vody z pračky může být víc. Pokud je slyšet běh čerpadla, tak ten filtr před čerpadlem může být klidně zase ucpán. Prohmátl bych i tu hadici před ním. Někdy se tam může vzpříčovat nějaká vypraná a zapadlá mince. Taky může odcházet programátor. Nastavte si na něm i jiné polohy, co mají něco společného s vypouštěním vody. Jsou tam asi 3-4 místa pro čerpání. Po praní po B, po máchání a po odstřeďování. Mě to odcházelo postupně.

Datum: 16.10.13 12:52
pokud se vam tam voda dostava aniz by pracka prala tak privazte odpadni hadici k horni desce tak aby byla min 60cm nad zemi ,nektere pracky maji jiz pripravene drzaky . V jake vysce mate pripojeni k odpadu?

Datum: 16.10.13 14:35

Neviem presne v akej je vyske ale ta pracka ma tri roky,tak neviem ci je v tomto problem :(

Datum: 16.10.13 14:37

Ale moze to byt tym program aj vtedy ked ta pracka neperie? Je vypnuta tri dni a potom sa tam objavi ta voda neviem odkial

Datum: 16.10.13 17:20

Pokud se voda v bubnu objeví až po 3 dnech, bude to nejspíš netěsnícím elektromagnetickým ventilem uvnitř pračky a tím, že po vyprání nezavíráte vodu mechanickým kohoutem před napouštěcí hadicí. Zkuste tento kohout zavřít , voda by se pak v bubnu objevit neměla. Vadný elmag. ventil není drahý ( http://www.elny.cz/ventily-elektromagneticke/c-1212/ ) a jeho výměna by neměla být problém.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.