Zapáchající akumulačky

Od: Datum: 14.10.13 00:23 odpovědí: 3 změna: 14.10.13 21:55

Dobrý večer, mám nové akumulačky, které jsou už sice několika denním provozem zajeté(cca 30 dní), ale od soboty při nabíjení a zapnutí se z nich line hodně nepříjemný zápach(ne spálenina jako při uvedení do chodu nových akumulaček), který bych přirovnal k schnoucí syntetické barvě. Můžete mi prosím poradit( Vy co máte zkušenosti) co s tím?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.13 12:08

Pokud je nepožila myš jako elektrické křeslo,šel bych se poradil s odborníkem,protože s elektřinou při topení nebývá legrace. Pokud on doporučí opravu v rámci reklamace,pak máte i nárok na úhradu nejen opravy či výměny,ale i takové odborné prohlídky.

doplněno 14.10.13 12:09:

nepoužila myš

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 14.10.13 15:56

odpovězte si sám, zda vám instalaci dělal odborník elektrikář a ručí za kvalitu instalace, včetně kvalitního provedení spojů, dimenzování a vedení kabelů, jističe, atd., a tím můžete vyloučit tuto možnou příčinu..?

Zápach někdy výhodně upozorní, že něco není v pořádku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pitrrr
Datum: 14.10.13 21:55

Děkuji za snahu, ale nad radami tohoto druhu nezbýva nic jiného, než se pousmát. Co se týče Vaší věty ,,Zápach někdy výhodně upozorní, že něco není v pořádku,, ta by zasloužila víc než pousmání. Odpovím Vám na ní: Opravdu?!

Nezlobte se, ale nemohl a nechtěl jsem si odpustit komentář nad Vašimi přínosnými radami. Nic ve zlém.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.