Zateplení stropů

Od: Datum: 10.10.13 16:45 odpovědí: 1 změna: 10.10.13 17:06

Dobrý den,prosím o radu,jak postupovat při zateplení stropů.Budeme v přízemí dávat sádrokarton na stropy a zateplovat vatou s tím,že 1.patro podkroví se zatím(cca5roků) nebude dodělávat.Je lepší dát v přízemí do stropů cca 30cm vaty s parozábranou a podkroví nechat nezatepleno,nebo i přes to,že v podkroví zatím nic nebude,tak zateplit cca 20cm vaty mezi krovy a parozábrana(v případě dodělání dozateplit cca10cm vaty),a do spodního stropu dát jen 20cm vaty bez parozábrany?A nebo jinak?Dům je zděný s cihel Porotherm 40cm,bude zatepleno 15cm polystyren,trojitá skla v oknech,podlahové vytápění+krb.kamna.Předem děkuji za rady a názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.10.13 17:06
avatar

Pepo, neznám podrobnosti o Vaší nemovitosti. Osobně bych zespodu dal kvalitní parozábranu. Pak bych na půdě položil desky čedičové izolace, v tloušce asi 30-34cm. Sílu bych volil tak, abych desky za 3-5 roků mohl vzít a dát mezi krokve a pod krokve, až budete dělat podkroví.

Pokud budete potřebovat pochozí lávku či podlahu, i to je možné...

Zkrátka teď zateplit podlahu a pak použít na podkroví..

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.