Čím vymalovat na bílo po vlhkosti?

Od: Datum: 02.10.13 21:08 odpovědí: 3 změna: 03.10.13 10:00

Potřebuji poradit, vracíme byt, stěhujeme se. Minulý rok v zimě se kolem vstupních dveří(které, dle našeho názoru špatně těsní,vzhledem k tomu, že dveře vedou rovnou ven na pavlač) a na chodbě tvořila vlhkost, která následně způsobila plísně, ty jsme vystříkali savem proti plísním. Vše přes léto vyschlo a zůstaly malé skvrny(jakoby politý bílý papír). Teď je třeba dát byt do původního stavu, čili vymalovat, jakou bílou barvu máme použít, abychom skvrny překryli?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.10.13 07:04

Přemalujte to tím, co je nejlevnější a nejlépe kryje. Já používám Primalex, ten je velice vydatný a překryje vše. Je však možné, že je na trhu něco levnějšího. Poptejte se v prodejně, s tím, že potřebujete překrýt tmavší barvu.

Ohodnoceno: 1x

Od: fribble*
Datum: 03.10.13 08:54

Babkazov má pravdu, nedám dopustit na Primalex Plus. Ale pomohlo by den předem postříkat zeď ještě jednou Savem proti plísni - musí být čerstvé a hodně "smrdět" chlorem, pak i dost bělí.

Ohodnoceno: 0x

Od: yyy
Datum: 03.10.13 10:00

...skvrny po plísni jsem nejdříve použil Savo, pak jsem skvrnu přestříkal bezbarvím matným lakem. Nechal uschnout a pak přemaloval primalexem. Lak udělá vrstvu, přes kterou skvrna nepronikne (nevystoupí) přes nátěr primalexu.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.