Návod k pračce Fagor

Od: Datum: 25.09.13 19:04 odpovědí: 6 změna: 03.09.15 19:04

Prosím o radu zda by někdo neměl návod k automatické pračce Fagor jak správně prát atd přikládám foto předem děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.09.13 00:14

Děkuji za odkaz už sem prohledal co se dalo ale tento tip nenašel je to FE-836

Datum: 26.09.13 00:43

Zdravím,
nechci vám brát iluze, ale když jste sem poptávku vyvěsil, zkoušel jsem prolézt všechny možné linky včetně výrobce a ruských webů, kde lze nalézt pomalu cokoli a nikde jsem se nechytil - jako kdyby tento typ pračky výrobce nikdy ani nedělal. Ovšem je také možné, že se prodával na některých trzích (typicky třeba v Rusku) pod jiným názvem a to je pak nedohledatelné.

Ohodnoceno: 0x

Od: pepr®
Datum: 26.09.13 01:03

Není na typovém štítku (nejspíš vzadu) jiné číslo?

Případně alternativní název nebo číslo. Může být v závorce za tím číslem co je i ve předu.

Datum: 26.09.13 00:23

co konkrétně chcete vědět? nemá návod v nádobě na prášek?

Od: kra
Datum: 03.09.15 19:04

http://www.fagorcnagroup.cz/ke-stazeni/navody/

zde najdete návod k FE - 836, je společný s FE1056, 46, 636, 536 - cvilku mi to trvalo, je tam, tak snad někomu pomůže, stránky návodu jsou někdy vzhůru nohama, ale to nevadí *cteni*.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.