Jaky valecek na vymalovani?

Od: Datum: 24.09.13 17:51 odpovědí: 6 změna: 24.09.13 21:10

Ahoj, chci vymalovat obyvak, opet na bilo. Od syna mam na tyci dva valecky, jeden chlupaty a jeden molitanovy. Mam koupeny Primalex polar a na vyrovnani direk po hrebickach Primalex, vnitrni sterka 1. Poradite mi, prosim, jaky valecek by byl vhodnejsi? Diky! Sebor

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.13 17:57

nevim ale molitan jsem videl pouzivat jen na synteticke barvy apod...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.09.13 18:03

Určitě chlupatý! Molitanové jsou na barvy, které se používají na futra. ;) Však vyzkoušejte a napište. Já budu malovat teď o víkendu. A jsem z toho dost rozhozená, protože nebudu malovat já, už nemůžu, ale budu odkázaná na mužské. Věřím, že příjdou včas jak slíbili a že nebudeme muset na nikoho čekat a že a že. . . Tak ať nám to schne a nekocouruje :D

doplněno 24.09.13 18:04:

Válečky stojí pár kaček, kupte si ještě jeden, kdyby se nedařilo.

Datum: 24.09.13 19:18

Většinou malíři používají válečky viz obr.mně to připadá jako nastříhané a na váleček nalepené provázky! Takové chlupaté jako plyš ne na malování,ale na "nátěr" syntetickými barvami!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.09.13 19:24

v prvé řadě vám radím dírky a nerovnosti opravit sádrou nebo tmelem a ne barvou, i když se jmenuje vnitřní stěrka. Ušetříte si spoustu času a práce. Když je stěna hladká a bez kazů, pak je jedno jakým válečkem pracujete. Nějakou tu půlhodinu vám bude trvat, než se s ním naučíte zacházet.

Takže radím, než získáte rutinu, pak pro začátek váleček málo namáčet, pořádně omačkat o sítko a nanesenou barvu pořádně roztírat nasvislo i našikmo.

Datum: 24.09.13 20:53

Ta prima stěrka je v pořádku.Malé dírky se s ní opraví perfektně.Pokud by někde byla díra větší,musí se po zaschnutí ječtě jednout líznout.Pokud by po zaschnutí zbyly po stěrce bouličky,zbrousí se brusnou síťkou.

JABRAKA

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.09.13 21:10

Dekuji vsem za cenne rady, driv jsem maloval stetkou:). Ten chlupaty valecek, jako je na fotce nahore, mam, a brusnou sitku taky.

Vsechny zdravi Sebor

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.