Výroba transparentu přes most

Od: Datum: 16.09.13 16:41 odpovědí: 7 změna: 17.09.13 16:49

Dobrý den,

chtěl bych se někoho zeptat a zároveň poprosit zda by mi někdo neporadil či nepomohl s výrobou transparentu na most přes 4 proudovou silnici. Zajímalo by mě, zda z toho můžu mít nějaký právní postih? Šlo by vážně jen o hodinové vystavení, dokud by přítelkyně neprošla do práce. Chtěl bych se jí omluvit a myslím, že tohle je originální způsob, který navíc uvidí její studenti ze školy a zaměstnanci.

Transparent mě napadá vyrobit z bílého prostěradla, jenže nevím jak zhruba je dlouhý most a zda by nebylo dobré prostěradlo rozstřihnout ještě na půl. Nápis asi červenou barvou nebo sprejem.

Ocením každý nápad či rady, díky moc za pomoc! :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bora3
Datum: 17.09.13 14:29

Tak na to bych si dala velký pozor a raději bych si to rozmyslela. Jestliže s takovýmto NEPOVOLENÝM transparentem zkomplikujete někomu jízdu, tak se může jednat o úmyslné ohrožení. Transparent se vám může vymknout z ruky (a ne že ne!), může slítnout, někomu zakrýt výhled z okna jedoucího auta či přistát na hlavě nějakému motocyklistovi, zamotat se mu do kola, a pod. V tu chvíli se může někdo vybourat nebo se může rozvinout řetězová havárie, nedej bože do někoho narazit. Bacha na to a raději zvolte jiný druh omluvy. Na silnici nic nezkoušejte, je to drahá sranda.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.13 14:49

O tom, že to není bezpečné už tu byloma le příjde mi to nedomyšlené, pokud to tedy autor myslí tak jako já. Transparent chce umístit nad jednoucí auta na mostě přes jízdní pruhy - otázka je:

jak ho tma umístí (vylézt po konstrukci mostu?)

jak ho dostane přes silnici (zastavit provoz?)

jak ho zabezpeční, aby nikoho neohrozil (nehody)

...

Délku mostu můžete zjistit měřením (laserový měřící přístoj - v době, kdy na mostě nejezdí auta nebo zrovna nic nepojede -stačí chvíle - asi v noci, brzo ráno). Dále mám obavu, že jedno prostěradlo vám na to stačit nebude a půlení už možná nevynikne (nevím, co vše chcete napsat).

Dále - jste si jistý, že to přítelkyně příjme? že jí nebude vadit, že o vašich problémech (nebo za co se omlouváte) budou vědět její studenti a další lidé ze zaměstnání? Nevím, neznám vás ani vaši přítelkyni.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 17.09.13 16:05

Co takhle na most vyjet po silnici, transparent prehodit pres zabradli a "privazat" ho zdrhovacima paskama?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.13 16:17

Jo takhle, napadlo mě jen, že to chce nějak vyvěsit nahoru nad projíždějící auta *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.13 15:54
avatar

Jako žena mohu doporučit, abyste zapomněl na originalitu a vsadil na osvědčené a prověřené.

Krásná kytice nikdy nic nepokazila, naopak. Ženskou, která by hodila kytici do koše, jsem viděla jen v filmu. Pak spolu jděte na víno a pak pokračujte něžnostmi až do úplného usmíření.

Kdepak transpatrent, ten by ji leda rozděsil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 17.09.13 16:13

Jak můžete něco vyvěsit na cizí majetek? Zkusit a zariskovat...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.13 16:49
avatar

Nepříjde mi to dobrý nápad a myslím si, že minimálně " Žádost o vydání souhlasného stanoviska, Policie ČR: odbor dopravy " by to chtělo, pokud se nepletu je sankce až 300 000kč. Já bych opravdu raděj zvolila tu kytku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.