Změna dodavatele elektřiny

Od: Datum: 13.09.13 13:05 odpovědí: 4 změna: 13.09.13 15:30

Zdravím,zvažuji změnu dodavatele elektřiny.V současné době jsem u ČEZ.Poradí někdo dle vašich zkušenosti z vaším dodavatelem,ktera konkurence by byla vhodná?díky moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 13.09.13 14:01
Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.09.13 14:05
I když se hodně lidí pohoršuje nad praktikama dealerů Centropolu kteří se při prvním kontaktu rádi tváří že patří k čezu nebo k jakési nadřazené kontrolní organizaci.
Musím uznat, že přechod k Centropolu se mi vyplatil.
Slibovali rozdíl v cenách proti ČEZ až 3000 a po ročním vyúčtování se mi skutečně vrátilo 2976.- Včera jsem si pro ně byl na poště.
doplněno 13.09.13 14:21: Kdybych používal plyn na topení možná bych zkusil Energie2 u těch se dá při změně dodavatele obou komodit dosáhnout ještě větší úspory. Ale kolik lidí, tolik názorů takže bude opravdu lepší se podívat na nějaký ten internetový porovnávač

Datum: 13.09.13 14:53

Před rokem jsem si na nějakém srovnávacím webu našel elimon jako variantu ne sice úplně nejlevnější, ale i tak dost dobrou (k těm úplně nejlevnějším nabídkám nějak nemám důvěru, bůhvíproč). Přešel jsem k nim i s plynem (pokud máš obojí u stejného dodavatele, je to obvykle výhodnější), a zatím spokojenost. Ale mám v úmyslu to stejně tak za dva roky znovu přehodnotit.

doplněno 13.09.13 14:54:

Přechod byl bezproblémový, všechno zařizuje nový dodavatel.

Datum: 13.09.13 15:30

Těžko radit,záleží na Vás co od toho očekávate.Na co používate elktřinu.Nejen světlo, zásuvky, ale třeba i bojler,pila,vodárna atd.

Podmínky poskytovatelů,přístup atd.

Já přešel od ČEZU k RWE (i když není nejlevnějí) jen kvůli přístupu k zákazníkovi.U ČEZU jsem ztratil spoustu nervů!

Zde si to porovnejte ,najděte a pročtite si recenze a uvidíte.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.