SDK příčky s hurdis stropem

Od: Datum: 05.09.13 00:34 odpovědí: 2 změna: 05.09.13 09:29

Dobrý den,

měl bych dotaz ohledně montáže SDK příček do místností, kde jsou stropy z hurdisek.

Při montáži podhledu v koupelně jsem použil konstrukci typu Knauf D131, abych se vyhnul stropu úplně, ale při tvorbě příčky se tomu nevyhnu. Nevím, čím a jak přidělat UW profil na strop, abych nemusel vrtat do hurdisek, kór pokud se do nich nesmí nic zavěšovat, jak jsem pochopil.

Vrtat do ocelového nosníku taky nemůžu, jde rovnoběžně s plánovanou příčkou, bohužel dispozici příčky příliš měnit nemůžu, abych se k nosníku dostal.

Za každou radu budu rád, jsem "stavebník" amatér a nerad bych, aby mi to spadlo na hlavu.

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rnk*
Datum: 05.09.13 08:45

do ocelového profilu přivrtej pásovinu a do té zakotvi tu příčku.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.09.13 09:29
SDK příčka na stropě nevisí profily veškerou váhu vynesou. těch pár dírek do stropu bych se určitě nebál. Kdybys tam věšel křišťálovej lustr byla by to větší zátěž.
Pro jistotu použij deformovaci hmoždinky které za dutou stěnou cihly rozloží váhu na větší plochu.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.