Zbourání vyhořelé stavby z Ytongu

Od: Datum: 26.08.13 17:45 odpovědí: 4 změna: 26.08.13 21:21

Navazuji na diskuzi o koupi zahrady s vyhořelým zahr. domkem,kdy jste mi odpověděli, že se tvárnice již nedají použít, max na zíádku nebo garáž, protože bude časem ystupovat dehet atd. nyní to vypadá,že bych zahradu přece jen koupil,ale stojím před otázkou jak chatu 4x5x3 co nejjednodušeji zbourat. Vím, že existuje pila na tvárnice, vím, že se dá řezat i normální pilou, ale to by bylo nadlouho, každou tvárnici vyřezávat. Myslíte si, že lepidlo by "povolilo bourání hrubou silou" a nebo máte jiný nápad?

Přemýšlím i o zadání inzerátu, že věnuji za zbourání a odvoz, jen mám obavy, zda bude zájem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.13 18:02

Stačí hever na kliku na 5 tun.Zešikma opřít a zdi trhat, pákou pak dolámat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.08.13 18:05

nevím jak velké jsou tvárnice, ale pilou to rozřežete na menší díly, nebo páčením oddělíte v lepidle. To nebude problém..

Datum: 26.08.13 20:01

Co řešíte proboha? Pořádné kladivo a jedu ... nebo v dnešní době jsou i obyčejná bourací kladiva celkem dostačující, na aukru jsem si koupil použité vyčištěné za 500,- a úspěšně s ním doma bourám už asi třetím rokem a to jsem ho ještě půjčil i kolegovi z práce. Až mi doslouží koupím si další, je to parádní věc na takovéhle akce.

doplněno 26.08.13 21:23:

Díky, rád jsem pomohl. *pivo* a nezapomeňte plochý široký sekáč.

Datum: 26.08.13 21:21

Tak jsem potřeboval nasměrovat,bourací kladivo, to je to správné řešení. Díky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.