Prodat plynový kotel nebo ne?

Od: Datum: 25.08.13 17:27 odpovědí: 5 změna: 26.08.13 10:05
avatar

Potřebuji radu. Mám automat na uhlí a krbová kamna. Dále mám v soustavě 2 roky starý kondenzační kotel a plastové odkouření. Plyn vůbec nepouštím, říkám si, proč ho vlastně mám. Vodu ohřívám v létě elektrikou. Pokud ho zapnu 2x za zimu, tak je to moc jen na zkoušku a tím že plyn netočím často je tarif nesmyslně drahý. Poraďte, jestli si mám kotel nechat, nebo ho raději prodat někomu kdo ho bude využívat. Peníze by se samozřejmě hodily na jiné opravy v okolí domu. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jendad
Datum: 25.08.13 19:02

To zaleží pouze na vás . Známý taky si nechal oddělat přípojku .Ono ten paušál na hodiny stojí pěkné peníze . A pokud nevaříte , a neohřívate TUV a nemáte do budoucnosti umysl tímto směrem investovat . Tak bych se toho zbavil .Přeci jenom revize taky něco stojí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.13 20:13
avatar

byl jednou jeden, co zrušil plynové vafky, protože si pořídil krbová kamna. Liboval si liboval, ale jen do chvíle, než v zimě dostal ústřel a měsíc marodil s bolavýmu zády. Od té doby ten svůj vynikající nápad proklínal, protože není nad to měsíc přikládat do kamen, když nemůžete ani sedět ani ležet, něco zvedat a někam chodit.

Radím : kotel nechte tam. Stejně ho těžko prodáte a když už, pak s velkou ztrátou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendad
Datum: 25.08.13 20:56

Pán má automat .kotel

Ohodnoceno: 0x
 
Od: acer®
Datum: 26.08.13 06:13
avatar

Ten ústřel to mi připomíná má záda minulý rok. Měl jsem co dělat abych dojel domu. Naštěstí asi nejhorší dva dny co jsem se nemohl hnout byla násypka plná, pak už jsem se zase musel tahat s kýblema uhlí. Myslel jsem spíš na to, jestli se nevrátí doba plynu a bude výhodné s ním topit. Ale to v tuto chvíli nikdo vědět nebude.

Datum: 26.08.13 10:05

Řešil jsem nové bydlení kde topím dřevem, ale přesto jsem plynový kotel nově nainstaloval jako rezervu, určitě bych ho nechal, navíc jak píše kolega prodal byste jej s velkou ztrátou. Maximálně bych nechal odmontovat plynoměr a v případě potřeby Vám ho v krátké době napojí zpět.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.