Novy plot-jak na to?

Od: Datum: 19.08.13 20:27 odpovědí: 3 změna: 20.08.13 13:12

Dobry den,koupil jsem nove pletivo na plot na zahradu,uz poplastovane stare jeste za dedy bylo,uz moc spatne shodili jsem ho s kamosem sloupky natrely a ted odkud zacit s upevnovanim toho noveho?Jak na to,abychom se do nej nezamotali je to 25m-diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 19.08.13 23:02

Záleží na tom, zda jste koupil pletivo již s napínacím drátem či nikoliv. Pokud v pletivu není napínací drát, tak jej musíte nejdříve natáhnout a upevnit na sloupky a postupně pletivo rozmotávat z role od sloupku ke sloupku a upevňovat. Co je na tom složitého?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.08.13 01:01

poplastovane ma napinaci drat v sobe, taky nevim co je na tom tezkeho, upevnete oka v pravem uhlu na prvni tyc, pohlidejte aby i na druhe tyci byl pravy uhel plotova oka vs tyc, upevnete napinaci draty dole a nahore na obou a ted uz jen rozmotavat a upevnovat na dalsi tycky

doplněno 20.08.13 18:08:

ano, je to mozne, nicmene nedavno jsem pletivo take kupoval, a shanel nejake levne, a pobliz a zadny prodejce ani nenabizel zadne bez napinaku.
Taky po shlednuti zhotoveni pletiva, je jasne, ze na kvalite je na tom tak setreno, ze by se to bez tech napinaku cele rozpadlo i jednim prevozem, resp. muze to byt takto odbyte a drzet pohromade jen diky tem napinakum :) (i tak jsem musel hodne ok opravovat)

Ohodnoceno: 0x

Od: machturbo*
Datum: 20.08.13 13:12

vaše úvaha je nesprávná, poplastované pletivo se dělá s napínacím drátem i bez.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.