Inspekce nemovitosti - Bytecheck

Od: Datum: 19.08.13 14:07 odpovědí: 8 změna: 25.01.16 13:43

Zdravim, chystame se s manzelkou kupovat byt v novostavbe (teprve se zacina stavet) a uvazujeme o vyuziti sluzeb firmy specializujici se na inspekce nemovitosti jako treba Bytecheck. Mate s tim nekdo zkusenosti, vyplati se to? Byt ma pomerne velkou hodnotu, takze si myslim, ze ty penize se do toho vrazit vyplati, ale uvital bych zkusenost nekoho, kdo tim prosel. Diky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: flip
Datum: 19.08.13 14:17

Mám čerstvou zkušenost :) Kupujeme domek z r. 2006 - nízkoenergetická dřevostavba - využili jsme Nemoinspekt. Vzali jsme tu tu "rychlou inspekci" - pán tam byl nakonec 3 hodinky, vyžádal si dokumentaci k domu, prošel s námi a majiteli první poslední - začal základy domu, i si odhrabal kus u podezdívky.. :) Zpráva od něj přišla o 2 dny později, obsahuje celkové zhodnocení nemovitosti a pak info o všech zjištěných závadách + stupeň závažnosti (nutná oprava, nebrání užívání atd..) , k tomu pak návrh řešení, u té dražší varianty pak i odhad nákladů na opravu.

Za mě jednoznačně doporučuji :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.08.13 00:40

Diky za odpoved. Prijde mi to jako dobra moznost. Bohuzel se spatne shani lidi s osobni zkusenosti. Kazdopadne dik!

Od: bytecheck
Datum: 20.08.13 00:59

Dobrý den, v minulém roce jsme provedli kolem 400 kontrol bytů a rodinných domů, na stránkách máme všechny druhy referencí a čestně prohlašujeme, že jsou pravdivé. Předběžnou inspekci nabízíme také, ale musíme říci, že kvalitní výsledek něco stojí a nelze za tuto cenu čekat plnohodnotnou zprávu. Předběžná inspekce se hodí jako vylučovací metoda pro více nemovitostí v řadě s tím, že ceny pak v určitém poměru odečítáme z ceny podrobné inspekce. Jak ušetřit, jak eliminovat rizika a jak se nespálit zjistíte teprve po náležitě odvedené práci našich inspektorů. Zavolejte nám na 608 979 955 a vysvětlíme Vám víc. Děkujeme, Váš Bytecheck.

Datum: 20.08.13 14:00

Dobry den, vcera jsem vam psal na info@bytecheck.cz zpravu, takze si pockam na odpoved. Ja priblizne vim, co nabizite, ale rad bych vedel od nekoho, kdo vasich sluzeb vyuzil, jak to funguje a jak byli spokojeni. Na reference na vasich strankach se podivam, ale samozrejme bych radsi nazory lidi zde :)

Od: vendy*
Datum: 24.02.14 08:52

Dobrý den, mohu se zeptat na vaše zkušenosti, šel jste nakonec do spolupráce s Bytecheck?

Děkuji.

Datum: 26.02.14 07:44

Dobry den, zatim jsem do spolurace nesel, protoze jsem nemel prilezitost. Ale az to prijde, tak do ni pujdu. Psal jsem jim zatim jen email (par mesicu zpet) a odpovidal mi pan Mosio a to velice pekne a velice podrobne, i kdyz to byl pouze dotaz. Prijemne me to prekvapilo. Videl jsem i par reportazi a clanku v mediich, a i kdyz je to asi castecne masirka a reklama, tak si myslim, ze za ty penize to stoji.

Od: jiriskala
Datum: 25.01.16 13:43

Dobrý den,

kupovali jsme dům - 6 let starou novostavbu. Na první pohled se to zdálo bez problému a vypadalo to, že se rovnou nastěhujeme. Kolega v práci mi ale řekl, ať si vezmu raději předem na prohlídku inspektora nemovitostí, že jemu pomohl v bytě odhalit docela zásadní závadu. Doporučil nám Nemoinspekt a já s maximální spokojeností doporučuji dále. Zavolal jsem, hned na druhý den jsem měl inspektora. Ten nám na prohlídce všechno podrobně vysvětlil a taky odhalil docela podstatné chyby stavby, které bychom s manželkou jako laici neviděli. Dostali jsme pak přehlednou a podrobnou zprávu, kde všechna svá zjištění shrnul. Dělal jsem si předem cenový průzkum a Nemoinspekt nejlevněší inspekci domu neměl. Dal jsem ale na kamaráda a rozhodně nelituji, za své peníze jsem dostal víc než odpovídající službu. Až budete kupovat nemovitost, tak si inspektora určitě pozvěte.

Od: petrosek
Datum: 26.02.14 23:24

Vyplati se to zcela urcite. Ja osobne jsem vyuzil sluzeb podobne firmy pri koupi auta a odvedla precizni praci, s Bytecheckem ma zkusenost kamarad a nemuze si ji vynachvalit, vse probehlo perfektne.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.