Zateplení polistyrenem postup?

Od: Datum: 12.08.13 23:27 odpovědí: 6 změna: 14.08.13 08:08

Zdravím, když zatepluju polistyrenem, jak správně polistyren pokládat, mohu ho položit na stěnu vedle sebe v řadách nebo ne?

Někdo mi říkal, že když ho budu pokládat v řadách tak prý neváže a spoje mi popraskyjí, je to pravda? Že se prý staví jako když se staví zed z cihel. Nepotřebuji znát postup, že se přilepí lepidlem, pak natáhne lepidlem. dá se perlinka a nakonec štuk :D Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.13 23:29

Spoje se samozřejmě přesazují. Tedy ano, v řadách, ale ne v sloupcích ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: namelessthe*
Datum: 13.08.13 07:21

no moc bych se tomu nesmál. ono to není tak jednoduché, když to nalepíte křivě (hrboly, boule) bude to pak vše vidět na sluníčku. a většinou se štuk na to nedává. Popraskat to může i tak, když to budete vázat. Nesmí být moc velké mezery mezi spoji.

Datum: 13.08.13 09:24

Rád posílám odkaz na tyto, pro mne neznámé, stránky firmy :

http://www.zateplenizdarma.cz…/234-zateplovaci-system-etics

s dodatkem, že plácnou polyš na zeď umí i opice, ale detaily správně vyřešit jen málokdo.

Polyš vždy do vazby.

Omlouvám se, ale "Nepotřebuji znát postup, že se přilepí lepidlem, pak natáhne lepidlem. dá se perlinka a nakonec štuk" takto je to špatně...

Datum: 13.08.13 23:28
ono i lepidlo se da namazat blbe a o spatne pridelane zakladaci liste nemluve a prevazba samozrejme ano

Datum: 14.08.13 08:08

a zakládací lišty jsou zbytečné... (v 95%případů)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.