Kolo pořád přehazuje co s ním?

Od: Datum: 13.08.13 19:40 odpovědí: 3 změna: 13.08.13 22:00

zdravím a zároveň prosím o radu mám horské kolo na kterém mi věčně přehazuje přehazovačka jakmile je trochu nějaký kopeček začne si dělat co chce kolikrát musím sejít z kola by se uklidnilo.. na rovnince je zase klid.. bylo už kolikrát v opravně vždy to bylo tak 2 měsíce v pořádku a pak to začalo nanovo..nechce se mi věčně vyhazovat peníze za něco co se skoro hned opět rozbije. co myslíte zvládla bych si to opravit sama jsem přiměřeně zručná řekla bych *smich*...co tam může být vůbec v nepořádku pohledově nic není znát. předem děkuji všem za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.13 19:57

Buďto přehazovačka nedrží na pozici toho kterého kolečka a je potřeba najít příčinu. Anebo to může být nesprávnou volbou převodů.

Ohodnoceno: 0x

Od: k2
Datum: 13.08.13 20:04

Jste si 100% jista, ze kolo samo prehazuje? Ze by se toto delo na ruzne prevody a jen v zaberu je celkem nepravdepodobne. Spis si myslim, ze "strili" vytahany retez. Kazdopadne toto se po internetu tezko diagnostikuje, pokud neumite sama urcit diagnozu, tak je otazka, zda zavadu sama opravite...

Od: martin1965*
Datum: 13.08.13 22:00

Mě se toto také stalo, v jednom servisu to neodhalili a pak v Dobřichovickém servisu zjistili, že je špatný jeden článek řetězu a ten to dělá, na počkání vyměnili a od té doby je to v pohodě. Ale samozřejmě to může být i něco jiného.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.