Cihlová ručně dělaná dlažba

Od: Datum: 07.10.13 12:42 odpovědí: 2 změna: 07.10.13 14:26
avatar

zdravím položil jsem ručně dělanou dlažbu v cihelně a ted reším čím to vyspárovat a hlavně aby se dlažba spárováním nezašpinila. výrobce nám dal návod.( klasická spárovačka a před spárováním natřit dlažbu mydlovým roztokem chci jen vedet jestli tu to někdo dělal a opravdu se dlažba mydlovým roztokem nezašpiní a poradí třeba lepší postup nechci právě zašpinit cihly a co spárovačka když dlažba je tlustá 3,5cm velikost 24x24Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 07.10.13 13:32

Můžete to zkusit s mýdlovou vodou, já spabych si moc nezagflákal dlaždice okolo, nechal 30 min zavadnout a přebytečnou spárovačku, které je co nejméně, bezprobléároval tak, že jsem pomocí gumového hladítka nanesl do spár spárovačku. Samosdřejmně tak, abych si moc nezaflákal dlaždice okolo, nechal 30 min zavadnout a přebytečnou spárovačku, které je co nejméně, bezproblému umyl teplou jarovou vodou, Nakonec celou dlažbu vytřel znovu tzv., na čisto.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 07.10.13 14:26

Hlavně použijte nějakou měkkou, málo pevnou spárovačku. Cihlová dlažba se totiž brzy ochodí a do prostoru by vystupovala cementová mřížka spár. Měkká spárovačka se brzy ochodí ikdyž jí potřísníte povrch cihel.

Proto se dlažba z cihloviny dávala jen na půdy (půdovky), kde se chodí minimálně. I dřevo vydrží víc.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.