Návrty zdí z venčí

Od: Datum: 12.08.13 15:20 odpovědí: 6 změna: 11.09.13 19:40

Dobrý den,v domě se nám dělá plíseň...pás podél podlahy...pokoj a obývák ...zeď je na západ u silnice...z venčí je to natažený dole lepidlem a je tam vidět jak je zeď vlhká.."fleky vlhký" doma máme obyčejný budík s vlhkoměrem z kauflandu v v obýváku to ukazuje vlhkost cca 55 a dal jsem to do pokoje k plísni a vyšplhalo se to na 73% ta vlhkost se nemůže brát vážně ty hodnoty ,ale je vidět,že tam vlhko je máme tam koberec a u tý zdi nám černá na kraji...budu ho muset seříznout ...řešil sem to o tom i tady viz. odkaz https://www.poradte.cz/domacn…en-na-zdi-v-prizemi-domu.html Chci se zeptat..sousedi tady v okolí maj "asi" navrtaný zdi...mají tam mřížky...pomůže to?...Děkuji popřípadě teď to nestihnem příští rok podél baráku to vykopat dát tam tu fólii bublinkovou?...děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.13 19:10

Už jsem to tu jednou dával, ale vlhkost jsme vyřešili otlučením omítka na kámen, lehkým nátěrem mřížkou.

doplněno 14.08.13 19:11:

... nátěrem a dřevěnou ...

Ohodnoceno: 0x

Od: davidos*
Datum: 14.08.13 20:14

Díky...to vám stačilo tu zeď obouchat? my to teď máme natažený lepidlem...a jaký nátěr se tam dává? děkuji

Datum: 14.08.13 20:20

Ten nátěr je tam proto, aby to moc neprosvítalo. Napřed jsem přemýšlel nad starým dobrým vápnem, ale pak jsem zašel do Hronbachu a zeptal se na co nejprůvzdušnější nátěr a nechal jej jen lehce tónovat. A žbrlení je z plotových dílů, taky z Hornbachu.

doplněno 14.08.13 20:25:

A byla tam nějaká tvrdá betonová omítka, tak tu jsme pořádně očistili, zejména ve spárách, aby to mohlo schnout. A asi po 3 měsících už vevnitř není vlhko. A to je barák 150 let starý, bez jakékoliv izolace.

doplněno 14.08.13 21:11:

Já taky myslel stěnu, plot zatím není natřený, to uděláme až teď.

Datum: 14.08.13 20:52

Aha já myslel nátěr tý zdi..né toho "plotu"... tam asi nic nemáte...jak sem psal o těch návrtech a mřížkám,myslel jsem malý kovový nebo plastový mřížky...jen u těch navrtaných dir...ale jestli pomůže to jen okopa...tak to zkusím...a ta Mřížka"plot"co máte u nás asi bude vypadat blbě...náš dům je v řadě domů :(...nechal bych to jen okopaný...soused napoti to má taky tak...ale má tam ještě tu bublinkovou fólii...díky za odpověď

doplněno 14.08.13 20:53:

teď jsem to četl ještě jednou nátěr jste dával na tu zeď...omluva...

Datum: 11.09.13 19:40

Vůbec netuším, co je to za kamení. Ale pískovec to nebude, je to setsakra nerozbitný.

Datum: 10.09.13 22:59

Ještě se optám...ty kameny to máte pískovec?...teď jsem obouchal stěnu na zahradě a je tam pískovec...díky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.