České energetické centrum

Od: Datum: 11.08.13 09:03 odpovědí: 3 změna: 29.02.16 18:09

Dobrý den, doslechl jsem se, že společnost České energetické centum je v insolvenci. Víte o tom někdo něco více?

Porad´te jak odstoupit od smlouvy o dodávkách elektřiny s touto společností, popř jaké jsou sankce za předčasné odstoupení. Díky za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lil*
Datum: 11.08.13 10:08

Já mám zkušennosti firmou Energetické centrum, nevím jestli to není ta samá. Dejte si do vyhledávače na netu název firmy a nalezenete tam stránky lidí, kteří radí jak odstoupit od této firmy jsou tam i nějaké formuláře. Do 15. dnů od podpisu smlouvy máte možnost odstoupit bez sankcí, to je dle zákona, pak už to naskakuje. Smlouva se vypovídá písemně na adresu firmy s doručenkou.

Já sama jsem odstoupila od smlouvy už druhý den, protože se mi nelíbil způsob verbování k dané firmě. Smlouvu jsem hned ruhý den vypověděla písemně, naštěstí si daná firma poštu vyzvedávala, takže to přijali a mám pokoji. Samozřejmě se musíte zase přihlásit nazpět k starému dodavateli,protože oni vás stačí hned odhlásit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.13 10:32
avatar

ČEC a můj roční boj za uhájení, že nemovitost už patří mě a né rodičům bez sankce, kteří před námi tajili skoro 2 měsíce než přišla 1 upomínka, že podepsali smlouvu "s hezkým, mladým, inteligentním pánem" + předražené pojištění co víc napsat k tomu. Šmejdi co žijou na úkor starých lidí co ještě zažili slušnou společnost. Já ho tam potkat, tak ho v místnosti zmaluju naložim do auto a vysadim bez svědkům někde u lesa. Šmejdi

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 29.02.16 18:09

A proč chcete odstoupit? Pokud ukončí činnost, automaticky přejdete k místně příslušnému dodavateli.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.