Vyplnění prahu pod plastovými dveřmi

Od: Datum: 09.08.13 04:35 odpovědí: 4 změna: 09.08.13 18:57

Dobrý den,koupily jsme dům...po silný bouřce jsme zjistily vodu v předsíni...koukal jsem na dveře a jak je práh je tam škvíra...bývalý majitel co si je tam dával pod práh nic nedal...mám to vypěnit nebo jak se to zadělává?...aby to nebralo vlhkost atd..děkuji za rady..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.08.13 07:18

Nízkoexpanzní pěna.,po zatvrdnutí oříznout a objet spáru silikonem. pokud jsem tomu rozumněl tak že máte škvíru mezi zemí a prahem dveří.

Ohodnoceno: 3x

Od: davidos*
Datum: 09.08.13 14:37

Děkuji...u tý pěny jsem se bál,aby nenatahovala vlhkost...proto sem rád za další názor...a ano je škvíra mezi prahem a zemí...děkuji

Datum: 09.08.13 18:57

Myslím že pěna vlhkost nenatáhne.A nízkoexpanzní,to aby se Vám nic nezvedlo.

Ohodnoceno: 0x

Od: jar®
Datum: 09.08.13 15:25

Doporučuji studnařskou pěnu _ je odolná proti vlhkosti oproti normální pěně. Dávali jsme jí okolo trubek do sklepa (pod zemí) a žádná voda se dovnitř nedostala ani při současných přívalových děštích. Pokud je škvíra malá cca0,5cm stačí vyplnit sanitárním silikonem (odolný proti plísni).

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.