Co s tím?

Od: Datum: 08.08.13 23:26 odpovědí: 5 změna: 09.08.13 07:22

Dobrý večer. Sousedce před nějakým časem vrátili děti z Klokánku, ale myslím si, že tam měli zůstat. Slyším často pláč, děti jsou často bez dozoru, špinavé a pokud jsou na balkoně nebo v domě na chodbě, tak na sousedy volají různé vulgarismy a jsou hluční. Pokud si někdo z nás dovolí něco říct, tak je matka také vulgární. Co s tím? Napsat anonym? Komu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.08.13 23:39
avatar

V rámci možností zdokumentovat, kontaktovat sociálku a žádat kontrolu pro podezření ze zanedbání povinné péče. Sousedka na děti bere přídavky a má povinnost se o ně starat. Pokud se o ně nestará, musí jí být odebrány.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pepen
Datum: 08.08.13 23:53

A bude se tím sociálka zabývat pokud se nepodepíšu- bojím se, že by nastaly problémy.

Datum: 08.08.13 23:52
avatar

Obrátit se na OSPOD. (Pravděpodobně mají rodinu tak jako tak na starosti - tipuji povinný dohled).

Ohodnoceno: 2x
 
Od: miriamm
Datum: 08.08.13 23:58

Raději se nepodepisujte, nebo požádejte někoho, kdo bydlí jinde, a dejte tam jeho jméno, někteří "lidé" se pak můžou mstít.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.08.13 07:22
avatar

Já bych zašla na sociálku za sociálními pracovnicemi na radnici. Nepředstavila bych se jim a řekla proč. Všechno bych jim vypověděla. Na sociálkách jsou pracovnice se vzděláním, zkušenostmi a jsou připravené tyto situace řešit. Na tyhle situace tam jsou a za jejich řešení jsou placeny. *hej*Pozor, neplést se sociálkou, která vyplácí dávky, ta už je na úřadu práce. A také je nepravděpodobné, že někdy sociální pracovnici někde potkáte. Tohle riziko za bezpečí dětí stojí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.