Koupě domu

Od: Datum: 31.07.13 20:20 odpovědí: 3 změna: 31.07.13 20:50

Dobrý den,

Uvažuji koupit dům, ale nejsme si jisti, jestli jsou stropy v pořádku. Samozřejmě počítáme s rekonstrukcí- nová střecha, okna atd.Chtěl bych poradit stím, že když jsme byli na půdě, tak v jedné části když jsem poskočil, tak se strop zachvěl. Ne moc,ale ani málo. Pokud to jestli teda je vada nebo ne? Stropy jsou dřevěné a je na nich takový škvárobeton

Na nové stropy už bych asi neměl finance.Půda by byla neobyvatelná, jen na uskladnění věcí.Dům je z roku cca 1950- 1960 odhaduji.Zde je je i odkaz:

http://www.sreality.cz/detail…nny/bzenec-bzenec-/1593946972

Vím, že z toho asi moc nejde poznat, ale jen by mě zajímal názor jestli do toho jít, nebo raději ne, děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.07.13 20:48

Tak ty trámy se většinou chvějí ve starých barácích na půdách všude . Bejvaj tam jen kvuli tomu aby nesli strop a pokud tam není ještě jedna řada pochůzných trámů tak se to chvěje víc . Spíš se soustředte na to jestli není dřevo napadené červotoči nebo dřevomorkou .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.13 20:50

To asi neuvidí, když je na tom škvárovbeton a zespodu bude omítka. Tohle je sázka do loterie, kterou uvidí až škvárobeton vybere a desky odstraní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.13 20:48

Pokud jsou stropy dřevěné, tak se zachvět můžou... je to dřevo, není to beton... dřevo pruží. Spíš teda bych se víc obával té vlhkosti (pokud se mi to nezdá, ale z fotky přední části a jedné fotky místnosti to vypadá, že je to zralé na podřezání)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.