Fasádníky hledáme okres Kolín

Od: Datum: 26.07.13 17:16 odpovědí: 4 změna: 27.07.13 12:09

Prosím poraďte mezi Kolínem a Českým Brodem dobré a hlavně spolehlivé fasádníky s kontaktem,již jsem oslovila 3firmy a žádný není schopen včas dodat nabídku -již jsme s tím ztratili 2měsíce jak neustále jen čekáme,poslední věděl oproti prvnímu co mluví,ale nyní nebere telefony ani nedodal kalkulaci jak slíbil,tak už nevím,chtěli jsme mít hotovo do zimy.Děkuji Lipšová


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 26.07.13 17:32

Shánět fasádníky v prázniny je nadlický úkol. Objednávky na tuto práci se dělají v zimě. Není to vinnou firem, že nestihnou vám udělat fasádu do zimy, firmy mají nasmlouvané zakázky, jen vy jste se pozdě rozhoupali. Kvalitní firmy i jednotlivci maj íjiž zakázky až do vánoc.

Zkuste si zadat poptávku třeba do AAApoptávka, e-poptávka a máte naději, že se vám nějaká firma ozve. Víc mě nenapadá.

doplněno 27.07.13 09:49:

@ivy5 - nezvolili jste zrovna nejvhodnější způsob - oslovolat firmy jednotlivě a čekat a čekat. Všechny dostupné firmy oslovím najednou a pak si vyberu tu, která mi vyhovuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.13 17:43
avatar

To Uska *palec* BINGO! Máme předběžně nasmlouvané zakázky i na minimálně polovinu příštího roku!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivy5®
Datum: 26.07.13 21:46

Rozumím,ale v tom případě nemají slibovat že kalkulaci dodají jedni do týdne druzí co nejdříve a třetí do 14 dní a nic,tak přece řeknu mám nasmlouváno do...a je to a my bychom sháněli dál a ne pořád jen čekali-první jsme oslovili v únoru.Jen jak čekáme tak se to protáhlo-nechápu prostě jen to,že slibují a nic a nám utíká čas,dávno jsme mohli být domluveni s někym jiným.a pak že lidi nemaj práci.

Od: ivy5®
Datum: 27.07.13 12:09

To je fakt,ale chtěla jsem nejbližší a těch moc není.MNa poptávky se mi to dávat nechtělo,protože jak vidno dobré firmy mají plno práce na rok tak bůhví kdo by se ozval,tak budu raději čekat .Díky za odpovědi.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.