Křemičité kamínky na sklobit

Od: Datum: 23.07.13 22:48 odpovědí: 2 změna: 23.07.13 23:41

Nechala jsem si opravit střechu na garáži sklobitem,slyšela jsem,že je dobré jí posypat křemičitými kamínky.Má někdo s tím nějakou zkušenost?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: machturbo*
Datum: 23.07.13 23:15

Tohle bych nedělal. Je to nějaká "lepší" asfaltová lepenka, která má sama o sobě povrchovou úpravu minerálním posypem (dle výrobce, ve skutečnosti jsme kokrétně tuhle lepenku v ruce neměl). Z logické úvahy posypem nijak její vlastnost nezlepšíte, naopak se vám tam snáze budou uchytávat mechy a jiné nečistoty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.13 23:41
avatar

Sklobit je lepenka,která má nosnou kostru ze skleněné textilie,.vesměs není náchylná poškozením slunečním zářením jako papírové lepenky.Přesto je možné je natřít asfaltovým nátěrem a posypat ,ale nejideálnější je barevná břidlice.Nejlepší je hydrofobizovaná.Izolační pásy se prodávají už s posypem,je to efektivnější způsob,neodhaluje povrch pásu slunečnímu záření.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.