Sádrová omitka Rinámo!

Od: Datum: 19.07.13 21:26 odpovědí: 1 změna: 19.07.13 21:31

Zdravim vas,

chci se zeptat u budoucuho tchana nam menily okna (bydli v radovce) po vymene mi poradili okenari že zacaly pouzivat tuto omitku misto klasiky daji to pul na pul se stukem a Ze je to super, rychly atd. Podotykam ze mluvim o vnitrnich spaletach. Rikam o.k tak jsem ji koupil (rinamo uni) docetl jsem se ze se pouziva az do tri centimetru.

tak jsem zacal zadelavat vnitrni spalety prvni den to jsem udelal spodni patro a vse po skonceni bylo ok. tak rikam parada delalo se s tim dobre akorat to hrozne rychle tuhlo.

No dobry druhy den ze pujdu delat vrsek a kdyz jsem prisel z prace koukam DVE okna byla vypraskana :( ale jenom kde byla vetsi vrstva cca 1,5 cm.

Tak jsem to druhy den namichal bez stuku a den po te to nebylo vypraskane tolik ale byly tam praskliny.

Moje otazka: Mate nekdo zkusenosti s touto omitkou? a Jake?

A Co jsem udelal spatne ze mi to vypraslako?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 19.07.13 21:31

Asi moc neporadím, ale...

Oknařům jde především o rychlost, chtějí za jeden den vybourat, osadit, zapravit, zkasírovat a zmizet, ale nejrychlejší řešení nebývá nejkvalitnější a nejšťastnější...

Vypraskávání bývá způsobené většinou aplikací větší vrstvy materiálu, než je doporučená...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.