Jak vyrovnat kletovaný betonový povrch

Od: Datum: 18.07.13 20:04 odpovědí: 3 změna: 20.07.13 09:07

Mám betonovou podlahu v podkroví, která není nijak rovná. Chci ji natřít barvou na beton, jako konečný povrch, ale bylo by to dost vidět, takže to musím předtím nějak vyrovnat. Chci tu podlahu udělat maximálně levně, v místnosti budou kamna a bude se tam prášit, takže nepotřebuju nic extra. Beton je kletovaný (posypaný vrstvičkou cementu), takže běžná samonivelační stěrka nepřipadá v úvahu, kromě toho je i dost drahá a viděl jsem na netu šílené fotky nepovedených samonivelaček - zkušenosti s tím jsou většinou špatné. Vážně neexistuje nic, co by se dalo použít? Dneska, když je tolik různé stavební chemie, neexistuje stěrka, která by šla na kletovaný beton a v ideálním případě jako konečný pochozí povrch? Já nepotřebuju, aby na tom betonu nějak extra držela. Koberec taky není spojený s podlahou a chodí se po něm. Jen aby byla rovná, hladká a vyloženě nedělala vlny.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kono
Datum: 19.07.13 13:02

Chci tu podlahu udělat maximálně levně, v místnosti budou kamna a bude se tam prášit, takže nepotřebuju nic extra. Beton je kletovaný (posypaný vrstvičkou cementu), takže běžná samonivelační stěrka nepřipadá v úvahu, kromě toho je i dost drahá a viděl jsem na netu šílené fotky nepovedených samonivelaček - zkušenosti s tím jsou většinou špatné.

Tak to znám z praxe.

CHCI VŠECHNO ZA KORUNU ANEBO ZDARMA, ALE NA VÝPLATU CHCI 50 000Kč.

Nejlepší by byla práce doma u PC tak 2 hod. denně,ale příjem chci opět min. 50 000Kč.

Dneska, když je tolik různé stavební chemie, neexistuje stěrka, která by šla na kletovaný beton a v ideálním případě jako konečný pochozí povrch? Já nepotřebuju, aby na tom betonu nějak extra držela.

...aby byla rovná, hladká a vyloženě nedělala vlny.

Existuje, ale není to zadarmo.

Neumíte li udělat nivelační stěrku _ objednejte firmu ( podlaháře ).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jodo*
Datum: 19.07.13 18:56

TO:uživatel Kono.

Patrně jste nepochopil, jak Poradte funguje. Někdo se zeptá a kdo ví, ten odpoví. Samozřejmě, můžete se vyjádřit i k morálnímu aspektu věci, jestli máte dojem, že to situace vyžaduje. Takže z morálního hlediska - má člověk právo, dělat si svou podlahu sám a za levno? Já myslím, že ano. Vy myslíte, že ne. Asi se v tomto neshodneme. Inteligentnímu člověku by už došlo, že má-li někdo peníze na firmu, nebude se ptát na internetu, jak to má udělat sám. Víte-li o práci na dvě hodiny denně za plat 50 000, počítejte se mnou, ačkoli netuším, co to má společného s tématem. Zkuste se uklidnit, napočítat si do deseti, rozdýchat se a než něco napíšete, napřed popřemýšlejte, jestli Svět Váš nenávistný psychotický výlev opravdu potřebuje. Možná jste prostě dneska neměl dobrý den, to se stává, ale proč si to mám odnášet právě já.

Od: kono
Datum: 20.07.13 09:07

Vidím, že je navzájem nechápeme.

Podlaha je jak základ domu když se to zfušuje, řeší se to celý život pořád dokola.

Chcete, aby podlaha byla rovná; hladká; levná; nemusí extra držet a chcete ji natřít barvou. Už jenom ta barva potřebuje pořádný podklad.

Samonivelační stěrka nepřipadá v úvahu _ tak co tam chcete dat - snad zase gletovaný potěr?

Kolik to máte metru čtverečních? 20? 30?

Pokud jste z Vysočiny tak Vám to udělám jako dobrý skutek ( sponzorský dar ). Jeden víc nebo míň je to jedno.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.