Pojisteni nemovitosti - u koho levne?

Od: Datum: 17.07.13 10:14 odpovědí: 7 změna: 18.07.13 12:19

Dobry den, u koho mate pojistenou nemovitost? Chtel bych odejit od ceske pojistovny . Je draha. dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nebil
Datum: 17.07.13 14:23

Ne není drahá, mám jí u čsob a vyplatí se to, jsou tam slevy až 25% při nákupu v peny

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.07.13 15:27

Mě nabídly na dům nejlevnější pojistku u ČSOB

Od: stealt
Datum: 17.07.13 19:20

Ted jsem se dival na jejich stranky a pisi tam, ze si od nich musim vzit hypoteku, ze samostatne to nepojistuji. Mam na mysli csob. diky

Datum: 17.07.13 19:25

Není důležitá jen cena pojištění, ale i plnění, kolik při pojistné události zaplatí. Ideální je pojistka, kdy při totálce zaplatí postavení nového domu. Měli jsme kdysi ČP a tam na plnění uplatňovali amortizaci, takže u baráku starého 150 let by bylo plnění zanedbatelné.

Datum: 17.07.13 23:18

Žádnou nemovitost pojištěnou nemám - nevyplatí se to. Je tam vždy tolik výjimek, že ať se stane cokoliv, pojišťovna se z toho nějak vykecá. Peníze, které bych dal za pojistku raději investuji do těch nemovitostí - údržba, zabezpečení, tím předcházím problémům. Samozřejmě nemám nic třeba v zátopových oblastech, tam se asi pojištění vyplatí, protože riziko srovnání domu se zemí je tam velké.

Od: danecekdan*
Datum: 18.07.13 00:27

Vše - nemovitost, auto, psa, pojistku na blbost - mám pojišťeno u ČSOB a jsem max. spokojen*frajer*

Od: foton
Datum: 18.07.13 12:19

Osobně doporučuju Slavia pojišťovnu. Mám s nimi dobré zkušenosti a když jsem si tam naposledy navyšoval pojistnou částku, nezvýšili mi pojistné, s čímž jsem se u jiných pojišťoven nesetkal. Ceny jsou taky OK.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.