Jak vyndat kartuš vodovodní baterie

Od: Datum: 15.07.13 21:02 odpovědí: 3 změna: 15.07.13 22:59

Dobrý den,

kape mi kohoutek tak jsem rozšruboval baterii a chtěl vyměnit kartuš. Ta však nelze vytáhnout, přitom na všech návodech které jsem našel je viděž, že by tomu už nic nemělo bránit. Jedná se o velmi podobný model jako na tomhle videu:


.

Děkuji za pomoc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.07.13 21:55
avatar

Řekl bych, že kartuš drží vodní kámen. Zkusil bych na ni trochu poklepat. Nebo polít teplým octem a za chvíli by to mohlo jít.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.13 22:15

Ahoj. Je to tak, když vytočíš tu mosaznou zápustnou matku, tak to drží buď ten vodní kámen, nebo ty gumové kroužky( těsnění), co můžou být v tom loži nějak rozpláclé a ještě zalepené. Je to plast, tak to určitě povolí. Až se to povede, tak si ten kus vem do železářství s tím to sortimentem jako vzorek. Je jich vice druhů a tvarů.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hop®
Datum: 15.07.13 22:59
avatar

Je to trošku mimo dotaz, ale kolik si vyděláte za hodinu v práci, a jak dlouho se budee s*át s opravou pitomé baterie než ji vyhodíte včetně náhradních dílů, které zbytečně nakoupíte...

Některé věci raději vyměnuji...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.