Co s podlahou

Od: Datum: 14.07.13 12:18 odpovědí: 2 změna: 14.07.13 19:58

Dobrý den, může někdo poradit jak vyrovnat parketovou podlahu abych na ni mohl položit plovoucí podlahu? Celá podlaha je dost křivá a na několika místech je vana 1,5cm hluboká na 150cm délky. Parkety nepasují, hýbají se a vržou. Jedná se o starý dům, kde není betonová podlaha, ale škvára. Už jsem uvažoval o kompletní podlahové rekonstrukci, ale je to finančně a časově náročné... Navíc si paní majitelka přeje parkety zachovat :( Někdo mi radí dorovnat to kousky miranolu, ale to se mi nezdá cpát někam po kouskách 1,5 cm silnou vrstvu. Má někdo podobnou zkušenost, nebo dobrou radu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.07.13 13:23
avatar

není to miranol,ale mirelon.To jen tak mimo soutěž,ale ten ti to nedorovná,stejně by se slehl a měl bys vanu i v plovoucí.Nevm ,ale dle popisu nejlépe to rozebrat,vyrovnat,pak opět položit "parkety" a pak ma ně teprve plovoucí.

Ty parkety (spíše asi vlysky) snad neleží přímo na zásypu nebo snad ano?Pkd vím tak bývá zásyp,pak prkna a na nich teprve vlastní podlaha.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: sporades
Datum: 14.07.13 19:58

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.