Střecha a pojišťovna

Od: Datum: 11.07.13 15:15 odpovědí: 2 změna: 12.07.13 09:45

Dobrý den,

ještě mám jednu otázku ohledně střechy...před časem jsem zde psal, že nám kroupy poničily krytinu...zavolali jsme na pojišťovnu, oni poslali likvidátora, my střechaře, který opravu střechy nacenil dle pokynů likvidátora. Pojišťovna škodu uznala, ale poslala pouze cca 65 % naceněné částky střechařem s tímto odůvodněním:

Dodaná cenová nabídka za opravu vzniklé škody nebyla akceptována z důvodu předražení u materiálu, dále jsou v kalkulaci zahrnuty jiné výměry, které dle šetření pojistitele nebyly poškozeny vzniklou škodou. Šetřením pojistitele bylo dále ověřeno(firma Klempířství-pokrývačství xxx), že veškeré klempířské prvky, které jsou zahrnuty v kalkulaci není nutno demontovat.

...materiál předražen nebyl, ceny jsou běžné (možno dohledat na internetu, popř v katalogu) a výměry byly naceněny přesně dle likvidátora...

A tak bych se chtěl zeptat, jestli jde s částkou nesouhlasit a jestli má cenu se nějak snažit odvolat proti tomuto rozhodnutí.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.13 18:20

Napište na pojišťovnu nesouhlas s výší pojistného plnění s odůvodněním, které popisujete tady (postup dle pokynů likvidace, běžné ceny). Nechte si poslat likvidační protokol, abyste viděl, co a jak počítali.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: struzin
Datum: 12.07.13 09:45

ok, díky

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.