Spolubydlící nesplachuje

Od: Datum: 09.07.13 17:24 odpovědí: 13 změna: 10.07.13 21:57

Můj spolubydlící zásadně po velké potřebě nesplachuje a nepoužívá toaletní papír. Nemám tu sílu mu to říkat, protože je to kamarád, ale už mě to štve - nevíte, jestli to není nějaká úchylka? Jestli se to dá léčit? Toaletní papír taky odmítá kupovat, protože "ho nepotřebuju", a tak nám tam visí jakýsi nahnědlý ručník. Nekecám. Fotky nepošlu, aby mi nebyl příspěvek smazán.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.13 17:34

Takového spolubydlícího Vám opravdu nezávidím. Je to čuně s prominutím. Spíš než úchylka si myslím, že jde o špatné hygienické návyky. Měl byste se osmělit a říci mu to přímo. Pokud chce s někým bydlet, měl by určité věci dodržovat. Nebude to dělat, dokud mu toto budete tolerovat.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 09.07.13 17:47

Nevěřím, že existuje takové "prase" co by si zadek utřelo do ručníku, nespláchlo a neumylo toaletu. Pokud ano, tak se stěhujte.

Ohodnoceno: 6x

Datum: 09.07.13 17:59
Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.07.13 18:06

"praivo" tak u nás jsou to Černovice ul. Huskova, FUJ.

Ohodnoceno: 2x

Od: k2
Datum: 09.07.13 18:09

Pokud se nepletu, tak i zde tato internetova legenda jeden cas operovala, byl-li to skutecne on.

Od: hop®
Datum: 09.07.13 18:11

Ano, Michal Kolesa byl několik dní (nebo týdnů) aktivní i zde...

Datum: 09.07.13 18:06

není spolubydlící cizinec?

Od: wamp®
Datum: 09.07.13 19:28

A já tomu s dovolením nevěřím*bzum*To by musel být totálně retardovaný jedinec,nebo jinak duševně chorý,kterého jste tady již připomínali*blee*

Datum: 09.07.13 22:33

Fuuuj*ee**cert*:(

Datum: 09.07.13 23:02

Ahoj Kalimantane. Zcela zásadní chybou je , že mezi sebou nemáte sepsánu tzv. Smlouvu spolubydlících. Něco podobného, co vytvořil Dr. Sheldon Cooper v seriálu Big Beng Theory. Promiň, trocha humoru v nepříjemné situaci. Určitě se to těžko snáší. Ale, vyhnutí to řešit, nemáš. Držím palce.

Datum: 10.07.13 13:01

udělejte to jednoduše, pokud je to jhen trochu možné udělejte ze spolubydlícího "bývalého" spolubydlícího. toto opravdu v roce 2013 není možné, ale vím také o podobných případech (starší nemajetní lidé).

Od: norias
Datum: 10.07.13 21:55

Tak ten zachod zamkni a at chodi srat ven, vyjde ho to na stejno :D :D a budes mit klid...a cisty zachod.*cteni*

Datum: 10.07.13 21:57

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.