Spáry betonové dlažby

Od: Datum: 30.06.13 15:29 odpovědí: 6 změna: 03.07.13 22:05

Ahoj..poraďte mi prosím...

Mám čerstně položenou betonovou dlažbu 40x40 na plastových terčích,sprára 4 mm

http://www.rvtrading.cz/doplnky/images/1120_4.jpg

Co je nyní nejvhodnější na zasypání spáry?..Používá se stále křemičitý písek nebo najde se něco lepšího?

Děkuji za radu..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.06.13 16:05

Písek je v pohodě, i z té ekonomocké stránky :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.06.13 20:20

Jestli myslím těmi terči totéž co Vy tak tyto se níčím nespárují ani nezasypávají!

Ohodnoceno: 2x

Od: ergonomics*
Datum: 30.06.13 21:08

Děkuji za odpovědi..

Já si právě nebyl jistý jestli zasypat nebo ne...a nikde nemohu najít jednoznačnou odpověd. Nebo lépe,nikde jsme nenašel že nezasypávají...

Datum: 30.06.13 21:26

Mám taky na terase stějně velkou a stejně položenou dlažbu cca 50m2, výborné, voda po dešti rychle odtéká volnými spárami, zásadně bez zasýpávání spár čímkoli

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.07.13 23:12

Ahoj.A co ta voda dělá za mrazů? Nezvedá ty dlaždice z těch terčů? Není to potom takový rozpohybovaný?

Datum: 03.07.13 22:05

Jak Vám zamrzne voda v sítu?Totéž je s dlaždicemi nebio je snad máte na rovině?Osobně jsme toto dělali jen na spádu ,i když jen mírném tak kolem 5mm na metru ale stačí aby se tam voda nedržela a vytekla.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.