Dlažba na OSB

Od: Datum: 26.06.13 09:15 odpovědí: 7 změna: 26.06.13 18:22

Dobrý den, prosím o radu. V podkroví v koupelně budu pokládat dlažbu na OSB desky. Stačí na to použít kvalitní lepidlo např. od Knaufu nebo musím mezi OSB a dlažbu použít SDI panel? Skladba stropu je následující: trámy, rošt a záklop z prken udělán poctivě(dle doporučení Standy), hobra, 2x OSB 12 křížem. Díky za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.13 09:25

Flexibilní lepidlo.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.06.13 09:26

očistit a flexi lepidlo

Od: olaf71*
Datum: 26.06.13 09:48

podlahy v podkrovní koupelně jsem se bál. celé podkroví jsem položil suchou podlahu (záklop,folie,Liapor,kročej.izolace,2xOSB,krytina), jen v koupelně jsem na záklop udělal lehčený armovaný beton, abych potom nemusel řešit problém s netuhostí podlahy a tím i pokládku dlažby.

Od: perseus
Datum: 26.06.13 10:21

Dobrý den,

Mám ověřeno při dodržení skladby http://www.ceresit.cz/systemy…evene-podklady-a-drevotrisky/

dřevostavba skladba stropu trámy, mdf 22 , 6 steprock, 2x 18 OSB PD lepeno šroubováno následně skladba od ceresit a dlažba

vše bez problému již 5 let, žádne praskání ani vydrolení spár.

poznámka : v podlaze je el. topný kabel.

Datum: 26.06.13 16:31

Já jsem to lepil na OSB Bernerem, je sice drahý, ale při této zkušenosti už bych nic jiného asi nepoužil.

Datum: 26.06.13 17:38

disperzní lepidlo, nebo flexibilní vyšší třídy.

Od: hop®
Datum: 26.06.13 18:22

Ano stačí lepidlo, dobré zkušenosti v těchto případech mám s "Flexkleber" od Knaufu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.