Oprava a nátěr fasády

Od: Datum: 23.06.13 16:25 odpovědí: 1 změna: 24.06.13 06:43
avatar

Na své domku mám asi 12 let novou fasádu, která je uteplena lignoporem o síle 3 cm. Přes lignopor je natažené rabicové pletivo,fasáda je z klasického jádra a na povrchu je hladká štuková omítka, která byla natřena kvalitní fasádní barvou. Po čase se na fasádě, která je nejvíce vystavena povětrnostním podmínkám, vytvořily trhliny a barva se z části smyla. Uvažuji na povrch pasády nechat natáhnout perlinku,tu zastěrkovat a nanést umělou fasádu. Nejsem si zcela jist zda je tento postup možný , nebo jestli někdo nemá s s takovým postupem zkušenosti. Děkuji za odpověď .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vceliroj
Datum: 24.06.13 06:43

Dobrý den.Nejsem odborník,jsem jen napálený uživatel.Asi před osmi lety jsem podobný materiál natáhl na hrubou omítku na svém domě po celkové rekonstrukci. Dům je cihlový,nezateplený.Tato povrchová úprava časem zcela vytvrdla a spolu s plastovými okny dům úplně uzavřela.Stále řešíme vntřní vlhkost,větrání je málo účinné.Vážně zvažuji odstranění omítky! Všichni prodejci a rádoby odborníci tuto možnost doporučovali ( lze ji omýt ...) .Ale to je mi k ničemu,když je v baráku vlhko a plíseň. Přeji Vám hodně zdaru!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.