Odrušovač geopatogenních zon

Od: Datum: 22.06.13 21:01 odpovědí: 21 změna: 11.02.15 13:20

Milí přátelé. Žiju v rodině, která je náchylná ke koupi vynálezů podobného charakteru jako ( http://www.somatex.cz/modely-.html)

Např.: Bublinky do vany za 15 000 Kč, biolampa za 20 000 Kč a teď je v plánu tento odrušovač pro starého dědečka. Možná to znáte: Dědeček špatně spí a na vině jsou satelitní anteny v okolí. A protože už se neví, co dědečkovi koupit, nakuká se mu, že tohle určitě odruší jeho byt od všech neřádů. Tedy, jsem povoláním elektrotechnik, uznávám, že zony jsou a že možná jdou nějak usměrňovat. Dovedu si představit , co asi tak může být v té krabičce. Trochu elektroniky za pětistovku. Prodejní cena za 4000 Kč. Jako nehorázný podfuk dobrý. Co vy na to?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.13 21:07
avatar

věř a víra tvá tě uzdraví - asi tak. I placebo může fungovat *smich*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.06.13 21:31

Ahoj. Nechci ničemu dělat ně+jakou reklamu, ale má tchýně si domů a do chléva k Jerzejkám pořídila takové dvě krabičky - kufříky s jakým si roztokem. Tahle věc měla odrušit geopatogenní zony, které tam naměřili proutkaři tak, že je při použití tam už nenašli. Rozsah působnosti byl asi 8-10 x 30 metrů. A v mrakodrapů v New Yorku to prý došáhlo asi do 15 patra. Jmenovalo se to Deaktivátor K. Sám se kouknu na Google. Třeba to někdo zná a třeba i má a nějakou informaci ještě dodá. Ahoj.

doplněno 22.06.13 21:37:

Ahoj. Jo, je to tam. Trošku to podražilo. Stávalo to asi kolem 3000 Kč. Ten p. Klikar byl i v televizi. Ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.13 14:27

Pan Klikar je již dávno po smrti a zůstalo po něm jen kupa dluhů. Že by z jeho " vynálezů " něco fungovalo mi není známo, ale ty dluhy byly určitě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.06.13 21:32
avatar

"Trochu elektroniky za pětistovku..."

No já myslím, že jste to dost přecenil. Nejdražžší bude možná napáječ z mobilu, pak ten kus skla a nakonec LED. Nic jiného tam pravděpodobně nebude. Možná předřadný odpor. Docela rád bych se do té věci podíval, ale za 4000 mi to nestojí. :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.06.13 21:52

Ahoj. Pokud to nějak nezměnili, měla to být plastová piksla s nějakým roztokem a kusem drátu k uzemnění. Nemusiš to třeba kupovat, stačí sehnat někoho kdo to má s vyhledat nějakou tu zónu a stratit ji tím. Ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.06.13 21:50
avatar

Môj švagr podobnejm blbostem bezmezně věřil... Pak je začal i vyrábět a prodávat. A uměl to. Mliuvil jsem s jeho šťastnými zákazníky.

Svoje elektronizované fólie proti patogením zónám nutil i celému příbuzenstvu. A protože mě bolela záda, tak jsem nakonec podlehl. Všude kolem počítače pod koberce a na zeď položil svoje odrušovací fólie, elektroniku zapnul do zdi - a nevěřili byste, záda mě přestala bolet! Divil jsem se, ale fakt byal bolest ta tam.

Až asi po dvou letech jsem kvůli něčemu svinul koberec - a ejhle! Ukázalo se, že zapoměl propojit elektroniku s fóliemi. Nejhorší ovšem je, že od té doby mě záda opět bolí.

Poučení? Nemusí nutně jít o podvod, ale je nutné, aby zákazník kupovanému zboží skutečně věřil.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 22.06.13 23:39
avatar

Pokud jste elektrotechnik, měl byste vědět, že tyhle nesmysly nemají vůbec žádný pozitivní vliv. Pokud dědeček špatně spí, hledejte problém v jeho stravě a celkové životosprávě. Pokud má překyselený organizmus a kdovíjaké zdravotní problémy, žádná zázračná krabička mu stejně nepomůže. Ale je to dané dobou - lidé hledají jednoduchá "instantní" řešení problémů se složitými příčinami. Něco mě bolí? Nebudu hledat příčinu, vezmu si prášek proti bolesti. Nedaří se mi usnout? Za to určitě můžou geopatogení zóny, to kafe co jsem si dal před 5ti minutama na to rozhodně nemá vliv...

Největším hitem mezi těmito hovadinami je dnes tzv. magnetoterapie. Lidé si těmito přístroji dobrovolně poškozují zdraví, někdy dokonce to nutí používat i svoje děti a ještě za to platí...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: rv
Datum: 23.06.13 05:15

Je to stejný podfuk, jako potravinové doplňky, zázračné diety, omlazovací prostředky. Pokud se i prodejcům těchto prostředků daří, je naše společnost bohatá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.06.13 10:14

A blbá

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.06.13 07:25
avatar

jj, novodobí šamani. Také jednoho znám. Nejhorší na celé věci je, že modernímu šamanovi jeden blud vymluvíte a on zareaguje tak, že si vymyslí další blud. A navíc se s vámi začne hádat a nepřátelsky se chovat.

Tak vám radím, než tu odrušovací krabičku koupíte, nechte si dobře vysvětlit, jak vlastně vzniká záporný vliv satelitních antén a jak tento vliv chce někdo vyrušit obvodem s nízkým napětím. Myslím, že se buď dobře pobavíte *smich* nebo ho pošlete někam *bum*i s krabičkou. (Škoda že tu chybí smajlík s významem poslat někam.)

Myslím že vám nemusím radit, abyste peníze vyhodili za něco užitečnějšího.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: thomas07*
Datum: 23.06.13 18:50

Jasně, různé názory. Já to neštudoval, ale prý se TO začne projevovat až za několik týdnů. No jasně, co kdyby to někdo chtěl do 14 dnů vrátit...

Datum: 24.06.13 16:23
avatar
Jestli mu to chcete koupit?
To je lepší ty peníze mi dát a učinek bude naprosto stejny :))
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.13 18:42

Ono nejde tak ani o různé názory, jako o to zamyslet se nad tím, co vlastně vůbec elektromagnetický smog nebo geopatogení zóny jsou a jestli už z principu je může nějaká krabička či jiná blbinka vyrušit, snad jedině zavřít do Faradayovi klece.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.13 20:59
avatar
Je to zase jenom nesmysl na tahani penez od lidí... Je to jen vsugerovane a čim se tim nekdo zabyva tim horší.
Věřit bludu je cesta do pekel...
Je to spis o psichice lidí.. Někomu vadi okno vedle postele a někonu zepředu...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: alfapetr
Datum: 10.02.15 23:44

Osobně nevěděl jsem o co jde dnas jsem ty krabice našel u popelnice a jsou žluté barvy ze spodu je jeden drát jmenuje se to deaktivátor K ,nedalo mi to zavolal jsem té paní co to vyrábí a zjistil ,že uvnitř není elektronika ,ale speciální minerální olej v lahvičkách připojený na ten drát ktarý se dá např. na topení musí se uzemnit a ty dvě olejové škatulky proti sobě ničí ty hnusné zony ,mám prý starší model 12 let starý možná ještě funkční ,jinak dnes jsou stejné akorát bílé krabičky zřejmě došlo žluté barvivo do plastu .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.15 06:23

Člověče, víte vůbec co to vlastně ty geopatogení zóny vlastně jsou, že by jste to chtěl odrušit nějakou krabičkou?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.15 08:31

Jsou to zóny s výskytem peněz. A ty je třeba odstranit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 11.02.15 08:43
No jo, to mě nenapadlo, takové zóny je třeba velice důkladně odstraňovat
Ohodnoceno: 0x
 
Od: alfapetr
Datum: 11.02.15 13:20

Nedal bych za to ani pět korun ,ale já ty pekelné strojky na peníze našel ,jsou to dva plastové žluté kufříčky ,tak jsem volal do výrobci Karel Klikar ,volal jsem zadarmo mají vodafone a já dostal volání na 4 dny zadarmo do vlastní sítě ,celkem tedy pořád nemám žádné náklady ,pokud to zahodím nebo prodám ,rozeberu to ještě nevím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 11.02.15 00:26
avatar

Radím, neutrácet peníze a raději přestěhovat postel.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ionizator
Datum: 11.02.15 10:59

No,))já dostala, teda já, naše rodina podobnou, jinou blbost. Jak já se těšila, když jsem viděla velkou pikslu pod stromečekem , jééé to bude mega kávovar, xxx funkcí, nejenom kapslomat na cafe, fantazírovala jsem při tom zabaleném dárku co byl pod stromkem s našima jménama... prostě jsem se nemohla dočkat to rozbalit. Už jsem v duchu hledala místo v kuchyni, nedočkavě dopíjela přípitek na vánoční atmošku...

A byl tam...ionizátor)) , občas ho zapnu, zakopnu o šnůru)) a vypnu ho. Bydlíme na vsi, čistého vzduchu, když pominu zimní období a pár vytrvalců co spálí v kamnech ze sousedtsví kdeco, tak je čistý , krásný vzduch. Prostě ionizátor---kafe mi neudělá))

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.