Kvalitní vsavač (lux) - který vybrat

Od: Datum: 22.06.13 12:10 odpovědí: 7 změna: 22.06.13 17:50

Dobrý den, jsem zoufalá, můžete mi doporučit nějaký kvalitní vysavač- máme doma (jedná se o RD) dva pejsky, jeden bohužel pouští chlupy a taky se u nás dost práší )pod dvou dnech po luxování mám v rozích opět chuchvalce prachu a chlupů...

Většinou máme všude plovoucí podlahy a lina, ale také mám pár koberců, takže nějaký výkonější, je mi jasné, že kvalitě bude odpovídat i cena...

Měla jsem před třemi lety koupený vysavač od firmy, která prodává výrobky jen žluté barvy (záměrně neuvádím výrobce), vše jsem s nimi dopředu konzultovala, ale nejsme spokojeni, vysavač se špatně čistí a sáčky jsou dražší a hlavne se hůře shánějí...

Děkuji všem za názory, chci dát hlavně na vaše zkušenosti.

doplněno 30.06.13 13:31:

Děkuji všem za rady a tipy ...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.13 12:20

Už jsem tu psal - máme doma Dyson Animal, stál okolo 11.000,-. Ale ten výkon je nesrovnatelný s čímkoli, co jsem měl kdy v ruce. A hlavně, žádné extra filtry prakticky žádná údržba. Vysype se stiskem jednoho tlačítka.

doplněno 22.06.13 12:39:

DC32 Animal Pro. Nedokupoval jsem nic. Filtr je dražší, ale je na něj snad záruka 7 let. Dostali jsme ho od mladýho a ten si důkladně ověřuje, co kupuje.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.06.13 12:31

Divala jsem se teď na stránky, vypadá dobře, nevíte, přišel Vám s nějakým příslušenstvím, nebo jste dokupoval zvlášť, který typ máte konkrétně? Děkuji :)

Od: vlasatec*
Datum: 22.06.13 12:43
My už měli hromady vysavačů poslednich pět let nám bez problémů slouží m
MIELE a myslím že ještě dalších pět let sloužit bude, byl dražší ale ty roky to vrátí...

Od: uska®
Datum: 22.06.13 14:53

Dostala jsem vysavač starej 8 let, běžel maximálně v penzionu. Já potřebovala vysavač do garáže na vysátí auta. Vysavač funguje dodnes, nyní je už trochu hlučnější. Ten samý jsem si koupila před 2 roky domů a max. spokojenost. Zde je

http://vysavace.heureka.cz/ze…500-0-cobra-2-silent/recenze/

doplněno 22.06.13 15:00:

znám z doslechu ještě tento vysavač Vysavač Kärcher VC 6200 - nyní je nový na Aukru za 4 tisíce, což je slušná cena

Od: olaf71*
Datum: 22.06.13 17:50

Datum: 22.06.13 16:50

Je několik typů vysavačů, které mají trojkombinaci: papírový sáček, nebo textilní sáček nebo kontejner na vysypání. ;) Je to bezva!

Od: olaf71*
Datum: 22.06.13 17:20

nedávno jsem si všiml v práci, že Bosch dělá nový model vysavače ProAnimal a docela se prodává.zkušenosti s ním nemám, jelikož jsem max.spokojenej s Eluxem Cyclone

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.