Kuna v domě

Od: Datum: 16.06.13 18:45 odpovědí: 4 změna: 16.06.13 21:53

Prosím, poraďte mi, jak se můžu zbavit kuny, která se nám zabydlela na chalupě a navíc teď má ještě mladé. Děkuji. Milena Otevřelová


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 16.06.13 19:09

Kunu chytíte do sklopce, ale trvá to měsíc. Sklopec musíte přikotvit k zemi. Kuna může sklopec převrátit a dvířka se otevřou.Celou dobu jej bude obcházet, musíte jí tam měnit návnadu. Mají rády sušené ovoce. A nebo - injekční stříkačkou odeberte ze slepičího vejce trochu bílku a vpravte do něho trochu fridexu. Nemá se to - dělá se to.

doplněno 16.06.13 22:22:

Jen z doslechu, nemám odzkoušené. Nechat na půdě hlasitě puštěné rádio. Prý se kuna odstěhuje.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.06.13 19:38

Koupit nějaký plašič kun, třeba tento: http://odpuzovace-zvirat.heur…-plus-odpuzovac-hlodavcu-kun/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.13 21:02
avatar

Nechávám ji být - nejsem na chatě až tak často, abychom si vzájemně překáželi. A kromě nějakého nočního šramotu mi škodu nedělá.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.06.13 21:53

Ahoj. Někdy ji nelze nechat být. Já jsem musel zadělat veškeré otvory do domu. A to v čase, kdy jsem ho podřezával pro vodorovnou izolaci. U kůlen jsem to nezvládnul a tak byly ty prostory nechutně hodně zakáleny. Když se v domě nebydlí, je to problém. Je zapotřebí ji nenechat napokoji a stále ji vyrušovat. Ještě jsem skoušel použít vlasy a nebo psí chlupy. Co ale zabralo nevím. Jedno zvířátko jsem našel u garáže pod slabou vrstvou sněhu. Jestli ji něco zabilo, srazilo auto a nebo na něco chcípla. Nevím. Elektrický plašiče moc nefungují. Ale,soused (jinde) už dvě chytil do sklopce. A taky 2x ježka. Ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.