Zkušenost se sprchovou roletou

Od: Datum: 15.06.13 18:24 odpovědí: 5 změna: 24.07.13 22:12

Dobrý den, má někdo prosím zkušenost se sprchovou roletou? http://sprchova-roleta.cz/ Chtěli bychom si ji možná pořídit, ale mám obavu, jestli to není jako sprchový závěs, který se při sprchování lepí na tělo ... Nikde jsem nenarazila na recenze, proto to zkouším zde. Děkuji za každou odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 15.06.13 18:35

Moc asi nepomohu...

Recenze najít lze, ovšem jsou podezřele pozitivní, pravděpodobně pouze od výrobce, nikoli od uživatelů.

Kus igelitu s určitým mechanismem za takovou cenu by snad už měl být trošku funkční, ale poprvé se o této vymoženosti dozvídám z Vašeho dotazu. Takže já osobně bych zatím vyčkal, není to záležitost za pár korun...

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 15.06.13 18:46

Dobrý den, nemám osobní zkušenost, ale zase to je kus "lepivého" igelitu. Jako pozitivní bych asi považoval to umístění, resp. možnost skrytí. Výrobce na stránkách uvádí, že se to nelepí, ale říká to výrobce. Nápad výborný - cena je děsivá. Ale, schopný kutil by to zvládnul udělat z normální rolety.

Kdyby se nahradilo plátno silným igelitem a dolu umístit lištu, která by to držela rovně. Zdravím!

Datum: 15.06.13 18:48

No nevím, u nás se rolety vždycky stahovaly a vytahovaly, nemusely se rolovat. Navíc až po oschnutí - to ve vaně počkáš, až roleta oschne a pak ji teprve vyroluješ (nebo sroluješ) a pak teprve vylezeš? A ta šířka, to budu mít nacákáno právě tam, kde to můžu nejmíň potřebovat.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.06.13 20:20

Přesně tak.Bude to akorát plesnivět takžez toho hlediska je to blbost.Aby se na tebe nic nelepilo tak je potřeba prostě víc prostoru.

Datum: 24.07.13 22:12

Ve svém rodiném domku jsem si zbudoval sprchový kout a ze začátku jsem použival foliovou zastěnu pro vstup do sprchy, která se mě však při sprchování lepila na tělo, což mě vadilo natolik, že jsem to začal řešit a to tím, že jsem v obi koupil posuvné lamelové dveře, které se vkládají do futer dveří a mají kolejničku pro posuv těchto lamel, kterou jsem přišrouboval ke stropu. Tímto stylem jsem vyřešil celý problém a systém mě funguje bez problémů již deset roků. S pozdravem samouk

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.