Nerozumím terminologii inzerátů

Od: Datum: 14.06.13 15:09 odpovědí: 3 změna: 14.06.13 20:41

Chci podat inzerát zdarma do Annoce a váhám: mám dát rubriku Dva za jeden, nebo Jeden za dva? Když mám jeden větší byt a chci ho vyměnit za dva malé? Je nejdřív nabídka, nebo poptávka? Mají to všechny servery stejně? Vždycky mě to mate... Když třeba hledám práci, jdu do "nabídka", nebo potávka, když já poptávám?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.13 16:01
avatar

První je podle mne nabídka. Takže "Jeden za dva" a "nabídka".

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 14.06.13 16:05
avatar

Dobrý den, pokud Vám rozumím, tak máte asi jeden větší byt, který chcete vyměnit za dva menší. Na té stránce zvolíte "Nabídka", dále "Reality", k tomu "Výměna realit" a potom "Jeden za dva". Nezapomeňte vyplnit i vše ostatní. Pokud práci hledáte, tak sledujete rubriku "Nabídka". Pokud pracovníky hledáte, tak je to "Poptávka". Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.13 20:41
avatar

promiňte tazatelko,opravdu si myslíte, že nabídnete jedno velké třeba pěkné auto a někdo Vám bude schopen nabídout dvě taková, která by Vám vyhovovala. To opravdu stěží. Zamyslete se nad smysluplností záměru, podle mě je na současném trhu s realitami nereálný.Ikdyž se nabídka vyskytne nemusejí Vám byty z jakéhokoli důvodu vyhovovat a byt není věc denní spotřeby. Myšlenku bych opustil. Vyměňte velký byt za menší a za zbylé peníze si shánějte později sama ten druhý. Kdo si myslí, že plácám nesmysly,rád si jeho poučení vyslechnu, napište.

doplněno 14.06.13 20:42:

já chtěl kdysi vyměnit malý 1pok. byt za větší a doplatit cenu ... nerálná záležitost a přitom poměrně velmi jednoduchá.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.