Chalupářská sazba na elektřinu D61d

Od: Datum: 10.06.13 21:16 odpovědí: 1 změna: 10.06.13 22:50

Dobrý den,

mám teď na chatě jednosazbovou D02d, s odběrem asi 1100kWh ročně. Jelikož jsme tam o víkendu chci využít sazby D61d a ušetřit.

Kontaktoval jsem teď přes email ČEZ, že chci změnit sazbu na D61d a zdá se jsou nějak "mlží" velice moc nejsou akční do změny sazby... asi abych nezměnil tarif na pro mě výhodnější... a oni tak přišli o nějaký ten příjem ze mě.

Existuje nějaká podmínka pro sazbu D61d, že bych snad musel mít blokovaný bojler v době nízkého tarifu nebo něco podobného?

Doposud zapojení bylo jednotarifní a kdybych chtěl tarif D25d - který má osmihoďonový nízký tarif, tak bojler musí blokovaný přes stykač. Já tam stykač nemám. Ale u D61d by blokování a stykač neměl být třeba.?

Já se domnívám že čez by měl jen vyměnit u mě elektroměr za dvoutarifní s příjmem signálu HDO a žádné další změny už by pro sazby D61d nebyli třeba.?

Děkuji za rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.13 22:50
avatar

Máte pravdu, pro sazbu D61d není potřeba splnit žádnou podmínku.

Požádejte svého dodavatele o změnu sazby písemně a trvejte na písemné odpovědi.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.